Kontenery - Eco Containers

Pełna oferta naszych kontenerów

W ofercie Eco Containers znajdą Państwo kontenery morskie, chłodnicze i biurowe we wszystkich rozmiarach oraz posiadające stan zarówno nowy jak i używany.

Dostępne są one w ofercie sprzedaży oraz wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kontenerów!
Typ
Rozmiar
Stan
Wysokość

Kontener morski 20’DC jest produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Mierzy on 6m, a w jego wnętrzu zmieści się 11 europalet. Maksymalna ładowność liczy z kolei 28 235 kg

Kontener 20’DC w opcji używanej to w pełni sprawny kontener, który nosi ślady użytkowania lecz jest on atrakcyjniejszy cenowo w stosunku do kontenera nowego. Mierzy on 6m będąc tym samym jednym z najpopularniejszych typów na rynku. W kontenerze zmieści się 11 europalet

Kontener 40’ DC jest produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Jest to kontener standardowy o długości 12m i mieszczący w swoim wnętrzu 25 europalet. Dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

12 metrowy kontener 40’DC w wersji używanej to w pełni sprawny technicznie kontener noszący ślady zużycia. W kontenerze zmieści się 25 europalet, a jego maksymalna ładowność wynosi 26 710 kg. Sprawdza się on na co dzień zarówno w transporcie jak i pełniąc funkcję magazynową.

40’HC w wersji nowej to kontener, który jest po jednej podróży morskiej od producenta, tzw. one way. Występuje on w wersji podwyższanej o 30cm od kontenera standardowego. Kontener ma długość 12m i mieści w środku 25 europalet.

Kontener 40’HC ma 12 m i jest o ok 30cm wyższy od kontenera 40’DC, dzięki czemu można go łatwiej załadować. Mieści on w sobie 25 europalet. Kontener choć posiada ślady zużycia, jest szczelny i w pełni sprawny technicznie.

Kontener 40’HC Palletwide to zarówno kontener podwyższany (o 30cm) jak i poszerzany (o 6cm), który jest dostosowany do załadowania w nim palet z towarem. Jego szerokość pozwala na załadowanie do 30 palet. Kontener ten nosi ślady użytkowania lecz jest w pełni sprawny i szczelny.

Kontener 45’HCPW to najbardziej pojemny kontener dostępny na rynku. Nosi on ślady zużycia, jednak stanowi pełnowartościowy produkt. Kontener posiada ładowność wynoszącą 29 740 kg i może pomieścić 33 europalety.

10’RF to najmniejszy typ kontenera chłodniczego. Jest to kontener nowy po jednej podróży morskiej od producenta. Jego maksymalna ładowność wynosi 20 950kg i może pomieścić 5 europalet. Zasilany jest agregatem, który zapewnia temperaturę wewnątrz kontenera w zakresie od -30°C do +30°C.

Kontener chłodniczy 20’RF jest produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Zasilany jest agregatami Carrier, Starcool, bądź Thermoking, dzięki czemu w środku może panować temperatura w zakresie od -30°C do +30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych. Ładowność 6-metrowej chłodni wynosi 20 950 kg i może pomieścić ona 10 europalet.