Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje - kontenery biurowe

W obecnych czasach powstaje coraz więcej firm, zarówno mniejszych jak i większych, które potrzebują własnego biura. Przestrzenie tradycyjne niejednokrotnie mają mało-atrakcyjną lokalizację albo wynajem ich bądź zakup wiąże się ze znacznymi kosztami. Ponadto niektóre branże w biznesie prowadzą swoją działalność w miejscach nieoczywistych, gdzie postawienie zwykłego biura jest niemożliwe bądź nieopłacalne. 

Naprzeciw rosnącym potrzebom wychodzą kontenery biurowe. Są to mobilne biura zbudowane z kontenera, które pełnią funkcję biurową i socjalną. O ile standardowe kontenery biurowe to gotowy produkt, o tyle większe biura oraz niestandardowe potrzeby to już projekt indywidualny, który jest efektem modyfikacji. 

Kontenery biurowe mają wiele zalet. Są one modułowe, dzięki czemu klient może wybrać dogodną dla siebie wielkość powierzchni. Są mobilne, więc transport takiego biura z jednego miejsca na drugie nie stanowi problemu. Kontenery są także ekologiczne, gdyż mają mniejszy wpływ na środowisko niż standardowy budynek biurowy. Każdy z modułów może pełnić inną funkcję – od biurowej przez socjalną po sanitarną.


Skontaktuj się z naszymi specjalistami!


Kontenery biurowe modyfikowane – stwórz wymarzone biuro!

Kontener biurowy modyfikowany to model dopasowany do indywidualnych potrzeb klientów, który tworzy pełnoprawne biuro wraz z wszelkimi udogodnieniami. Kontenery te tworzone są na bazie kontenerów 20 stopowych i 40 stopowych. Można je swobodnie łączyć zarówno w poziomie jak i pionie, powiększając tym samym o konkretne moduły, za pomocą zastosowania przejść i klatek schodowych.

Mobilny kontener biurowy
kontener biurowy modyfikowany Biuro z kontenera
toaleta w kontenerze

Kontenery biurowe są odpowiednio wyposażone. Klient może według indywidualnego projektu dopasować sobie ilość okien i drzwi. Kontener jest także odpowiednio ocieplony i zaizolowany oraz posiada instalację elektryczną z przewodami LAN. Nasi specjaliści zadbają także o odpowiednie zaplecze sanitarne, z którego będą mogli skorzystać pracownicy. Wyposażone ono zostanie w niezbędne sprzęty, a także zabezpieczone w podgrzewacz wody. Jesteśmy w stanie także stworzyć osobny kontener sanitarny z wanną wychwytową pod nieczystości bądź gotowy do podłączenia pod kanalizację. Mogą mieć one różne wymiary i zostać dopasowane bądź przycięte do indywidualnych potrzeb oraz odpowiednio wyposażone.

firma w kontenerze przeróbki kontenerów

Kontener biurowy modyfikowany oddawany jest „pod klucz”, gdyż zrobione są w nim wszelkie prace wykończeniowe (wygładzone i pomalowane ściany, panele na podłodze czy zrobiona łazienka), a także jest w pełni umeblowany, posiadając chociażby aneks kuchenny. W kontenerze można stworzyć także dodatkowe przestrzenie, np. magazynowe.

adaptacje i przerabianie kontenerów
Sala spotkań w kontenerze Kontener socjalno biurowy
modyfikacje kontenerów morskich

Nasi specjaliści z działu modyfikacji chętnie doradzą i pomogą w opracowaniu indywidualnego projektu, tak aby dopasować jak najlepiej kontener pod przyszłe biuro. Posiadamy także własną zadaszoną halę, w której wykonujemy wszelkie prace modernizacyjne. Zaopiekujemy się Twoim projektem od pierwszej wizyty po oddanie kluczy do wymarzonego biura.

Kontenery sanitarne biurowe Gabinet w kontenerze

Zobacz jakie to proste!

ikonka kontenera

Wybierz
kontener

Dopasuj rodzaj kontenera i jego wielkość

ikonka dopasowania projektu

Dopasuj
projekt

Zaaranżuj wspólnie z nami wygląd i wnętrze swojego wymarzonego kontenera

ikonka dokumentu

Otrzymaj
dokumentację

Przekażemy Ci wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji zamówienia

ikonka ciężarówki

Wybierz
transport

Gotowy kontener dostarczymy Ci we wskazanym miejscu i czasie


Konsumpcyjny styl życia sprawia, że ludzie nabywają coraz więcej rzeczy, które często potrzebują miejsca od pr...

Kontenery biurowe to innowacyjna alternatywa dla standardowych biur. Świetnie sprawdzają się dla firm, które c...

Biuro w kontenerze to opcja dla małych i mobilnych przedsiębiorców. Można postawić je w dowolnym miejscu i nie...

Napisz do nas

*Wymagane
Dziękujemy za zapytanie. Wkrótce się skontaktujemy.