Kontenery - Eco Containers

Sprzedaż kontenerów

Kontenery to najpopularniejsza forma transportu towarów droga morską. Zyskują także swoje uznanie w transporcie drogowym, a także są docenianie jako mobilne magazyny. Kontenery są stalowymi konstrukcjami w kształcie prostopadłościanu. Możemy w nich przewozić oraz magazynować towary bez większych ograniczeń. W dobie stale rosnącego konsumpcyjnego stylu życia, sprzedaż kontenerów cieszy się coraz większą popularnością. Zakupione kontenery same w sobie mogą służyć przez kilkadziesiąt lat – to kolejna ich zaleta, czyli ekologiczność. 

W Eco Containers sprzedajemy kontenery o standardowej wysokości (2,4m) oraz podwyższonej (o 30 cm). Kontenery zazwyczaj występują w długościach: 10’, 20’, 40’ i 45’. 

Oferujemy sprzedaż kontenerów nowych i kontenerów używanych. Dodatkowo na życzenie klienta zajmujemy się także odnawianiem kontenerów.

W naszej bogatej ofercie sprzedaży kontenerów znajdują się kontenery we wszystkich rozmiarach, typach oraz przeznaczeniu. Najważniejsze z nich to:

Oprócz standardowych grup kontenerów posiadamy także kontenery specjalne, jak Flat Rack czy Open Top. W przypadku kontenerów chłodniczych zapewniamy także obsługę serwisową. 

Nasi specjaliści są dostępni w 7 oddziałach w Polsce oraz w Hiszpanii. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę, a także staramy się dopasować jak najatrakcyjniejszą cenowo ofertę sprzedaży kontenerów dopasowaną pod potrzeby klienta.

Sprzedaż kontenerów morskich

Oferujemy sprzedaż kontenerów morskich we wszystkich rozmiarach - 10’, 20’, 40’ oraz 45’, zarówno w wersji standardowej jak i podwyższanej. Dodatkowo posiadamy kontenery specjalne, tj. flat rack, bulk, open top czy full side access.

Sprzedaż kontenerów chłodniczych

Kontenery chłodnicze występują w sprzedaży w takich samych rozmiarach jak kontenery morskie lecz ich zaletą jest to, iż służą do utrzymania żądanej temperatury produktów dzięki zasilającym je agregatom. Sprawdzą się one idealnie w branżach: gastronomicznej, medycznej oraz handlowej.

Sprzedaż kontenerów biurowych

W ofercie sprzedaży kontenerów biurowych znajdują się kontenery mające typową funkcję mobilnego biura jak i kontenery budowlane do przechowywania wszelkich sprzętów czy posiadające funkcje socjalne jak szatnie czy stołówki. Występują one także w standardowych rozmiarach i wyposażone są w instalację elektryczną.

Sprzedaż kontenerów sanitarnych

Kontenery sanitarne to mobilne pomieszczenia, które zapewniają dostęp do sanitariatu w miejscach nieoczywistych, gdzie wybudowanie zaplecza sanitarnego jest niemożliwe bądź kosztowne. W ofercie sprzedaży posiadamy kontenery sanitarne w rozmiarach 10’, 20’ i 40’. W zależności od potrzeb kontenery mogą być mniej lub bardziej wyposażone, lecz każdy posiada instalację elektryczną.

Oferta sprzedaży kontenerów

Sprawdź naszą ofertę sprzedaży kontenerów i wybierz najbardziej optymalną przestrzeń dla siebie.