Kontenery - Eco Containers

Sprzedaż kontenerów chłodniczych

Nabycie kontenera chłodniczego jest istotne przy transporcie oraz magazynowaniu produktów potrzebujących odpowiednich warunków termicznych. Zasilający go agregat chłodniczy utrzymuje temperaturę wewnątrz od -30°C do 30°C. W ofercie sprzedaży dostępne są wszystkie standardowe rozmiary kontenerów, odpowiadające długościom 3m, 6m, 12m, 13,6m.

Najpopularniejsze kontenery dostępne w ofercie

Kontener chłodniczy 20’RF jest produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Zasilany jest agregatami Carrier, Starcool, bądź Thermoking, dzięki czemu w środku może panować temperatura w zakresie od -30°C do +30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych. Ładowność 6-metrowej chłodni wynosi 20 950 kg i może pomieścić ona 10 europalet.

Kontener chłodniczy 20’RF, to kontener, który został odnowiony i odmalowany dzięki czemu jest w pełni sprawny. Zasilany jest agregatem marki Starcool bądź ThermoKing, które odpowiadają za utrzymanie temperatury od -30°C do +30°C.

40’HCRF to nowy kontener chłodniczy po jednej podróży morskiej od producenta, który jest o 30cm wyższy od standardowej chłodni. Kontener ten ma 12m długości i może pomieścić w środku 23 europalety. Kontener ten jest typu Domestic, dzięki czemu posiada płaską podłogę, a do tego energooszczędne oświetlenie LED.

Kontener chłodniczy podwyższany 40’HCRF jest modelem używanym, który przeszedł gruntowną renowację, w postaci piaskowania i odmalowania. Ma on 12 m długości i jest to typ High Cube Reefer, co oznacza, że jest o 30cm wyższy od standardowej chłodni. Kontener chłodniczy zasilany jest agregatem: Carrier, Daikin, Starcool albo Thermoking, pozwalającym regulować temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C.

Oferujemy sprzedaż kontenerów chłodniczych., Są to specjalne rodzaje kontenerów, które dedykowane są do towarów wymagających, potrzebujących stałych warunków termicznych podczas podróży bądź okresu magazynowania. Tak jak w przypadku kontenerów morskich, są to metalowe konstrukcje w kształcie prostopadłościanów, głównie o długościach 10’, 20’, 40’ i 45’ oraz o wysokości standardowej, a także podwyższanej o 30cm. Chłodnie zapewniają ochronę ładunków przed wszelkimi warunkami atmosferycznymi, które mogą niekorzystnie wpływać na towar, np. opady, wiatr czy mróz. Towar jest także chroniony przed wszelkimi uszkodzeniami zewnętrznymi oraz ma zapewnioną stałą temperaturę wewnątrz kontenera.

Stałe warunki termiczne osiągane są dzięki agregatom chłodniczym, które po podłączeniu do prądu zasilają kontener. Kontenery zasilane są agregatami marek: Carrier, Thermoking, Daikin i Starcool. Jako jedyni w Polsce jesteśmy również autoryzowanym serwisem wszystkich 4 marek, dzięki czemu nabywając kontener klient może liczyć na serwis gwarancyjny w razie potrzeby. Każda chłodnia posiada także certyfikat PTI (Pre Trip Inspection), który jest gwarancją sprawności agregatu i potwierdza sprawność instalacji chłodniczej.

W Eco Containers oferujemy sprzedaż kontenerów chłodniczych we wszystkich rozmiarach: 10'RF, 20'RF, 40'HCRF oraz 45'HCRF (odpowiednio o długościach 3, 6, 12 lub 13,6 metrów). Istnieje także możliwość zwiększenia powierzchni chłodniczej poprzez łączenie modułów, dzięki czemu uzyskujemy tzw. kontener chłodniczy Super Store.

W ofercie sprzedaży chłodni mamy zarówno chłodnie nowe, jak i odnowione. Te pierwsze odbyły tylko jedną podróż (kontenery one way) - z fabryki do jednego z naszych depotów przy portach morskich zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni lub Szczecinie. Mogą posiadać jedynie drobne zarysowania zewnętrzne. Drugie z wymienionych to używane kontenery, którym nadaliśmy “drugie życie”. Odnawiamy je kompleksowo: szlifujemy, lakierujemy, malujemy, wymieniamy skorodowane elementy, zabezpieczamy podłogi, wymieniamy system zamknięć oraz skrupulatnie sprawdzamy działanie agregatów pod względem technicznym. Mogą jednak posiadać wgniecenia, nie mające wpływu na ich użyteczność.

Do chłodni kontenerowych w naszej ofercie zaliczają się: kontenery zwykłe, typu Domestic, Super Store, Blast freezer i Izotermy. Spośród konkurencji wyróżniamy się szybkim terminem realizacji, a dostawy wraz z rozładunkiem realizujemy na terenie całej Polski.