Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’RF - nowy

Kontener chłodniczy 20’RF - nowy

Kontener chłodniczy 20’RF - nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5458 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2288 mm

Pojemność

27,4m³/10 europalet

Ładowność

20 950 kg

Waga

3 050 kg

Kontener chłodniczy 20’RF to jeden z najpopularniejszych modeli chłodni dostępnych na rynku. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Jest to 6 metrowy kontener, który mieści w sobie 10 europalet, a maksymalna jego ładowność wynosi 20 950 kg.

Towary są chronione przez zepsuciem dzięki zasilającemu kontener agregatowi marek: Carrier, Starcool, bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej. Agregaty te są ciche i zapewniają wysoką efektywność chłodzenia.

Kontener 20’RF jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli typu „Sandwich” wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze ma typ gretting (wzdłużnych żebrowań), dzięki czemu towar można ładować w pudełkach zapewniając sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. Chłodnia może występować także w wersji Domestic z płaską podłogą oraz energooszczędnym oświetleniem LED.

W kontenerach 20’RF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model reefer może przewieźć auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 2 kontenery 20’RF jednocześnie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu