Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje - Kontenery Eventowe i Kontenery Wystawowe

W obecnych czasach rozrywka na świecie nieustannie się rozwija i odbywa się na wiele sposobów – od sztuki i kultury po masowe koncerty i wydarzenia.  W większych miastach pod rozrywkę przygotowane są specjalne obiekty jak np. kluby muzyczne, teatry, kina czy hale sportowe. Jednakże wszelkie usługi rozrywkowe zaczynają się coraz częściej przenosić w miejsca nieoczywiste. Wiąże się to często ze skalą przedsięwzięcia i brakiem możliwości, np. pomieszczenia danej ilości osób w obiekcie zamkniętym. Szczególnie w okresie letnim plenery mają tu swoją rolę jeżeli chodzi o wszelkie koncerty czy festiwale. Dobrym przykładem jest np. Tommorowland w Belgii czy polski Pol and Rock Festiwal. Na tego typu wydarzeniach świetnie sprawdzają się właśnie kontenery eventowe.


Skontaktuj się z naszymi specjalistami!


Kontenery eventowe i wystawowe - idealne na wydarzenia outdoorowe

Mogą one stanąć jako kontenery gastronomiczne z jedzeniem czy kontenery barowe będące budką z piwem. Kontener może także posłużyć jako mini scena, bądź w formie kontenera wystawowego np. z pamiątkami czy gadżetami do kupienia. Zaletą kontenerów eventowych jest to, że po skończonym wydarzeniu mogą zostać zabrane i przechowane do kolejnej imprezy. Jest to możliwe dzięki ich mobilności.

kontener gastronomiczny barowy
kontener eventowy jadalniany kontener gastronomiczny
kontener eventowy barowy

Kontenery wystawowe można także łączyć w większe moduły tworząc sporą powierzchnię, która może być np. zadaszoną strefą odpoczynku czy strefą jadalną przy punkcie gastronomicznym. Dzięki zadaszeniu kontenerów pozwala to na spożywanie posiłków niezależnie od pogody. Kontenery można łączyć zarówno wzdłuż długiej ściany jak i krótkiej, dzięki czemu powstałe konstrukcje mogą mieć różnorodną wielkość. Nie jest także problemem aby połączyć kontenery w pionie przy zastosowaniu klatki schodowej.

kontener eventowy gastronomiczny kontener gastronomiczno wystawowy

Kontenerami eventowymi mogą być także kontenery sanitarne, które zyskują coraz większą popularność niż budki toi toi. Posiadają one oprócz szaletów często umywalkę dzięki czemu łatwiej o zachowanie czystości w miejscu publicznym. Kontener wystawowy może zostać także wykorzystany jako kasa biletowa czy punkt obsługi klienta. Tak naprawdę przeznaczenie kontenera jest zależne od charakteru danej imprezy.

kontener eventowy wystawowy
kontener wystawowy kontenery eventowe
kontener eventowy sanitarny

Nasz dział modyfikacji produkuje kontenery eventowe we wszystkich rozmiarach. Są to kontenery zarówno nowe jak i używane. Niezależnie czy nasz klient potrzebuje kontenera barowego, kontenera wystawowego czy kontenera sanitarnego, nasi specjaliści dopasują przeznaczenie danego kontenera pod indywidualne potrzeby. Wykonujemy zarówno pojedyncze kontenery jak i całe kompleksy modułowe. Kontenery wykańczamy pod klucz oraz transportujemy gotowy produkt w przeznaczone jemu miejsce.

moduł gastronomiczny Kontener restauracja

Zobacz jakie to proste!

ikonka kontenera

Wybierz
kontener

Dopasuj rodzaj kontenera i jego wielkość

ikonka dopasowania projektu

Dopasuj
projekt

Zaaranżuj wspólnie z nami wygląd i wnętrze swojego wymarzonego kontenera

ikonka dokumentu

Otrzymaj
dokumentację

Przekażemy Ci wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji zamówienia

ikonka ciężarówki

Wybierz
transport

Gotowy kontener dostarczymy Ci we wskazanym miejscu i czasie


Napisz do nas

*Wymagane
Dziękujemy za zapytanie. Wkrótce się skontaktujemy.