Kontenery - Eco Containers

Wynajem kontenerów

Kontenery są obecnie pożądanym produktem na rynku. Pełnią głównie funkcje transportową oraz magazynową lecz także coraz częściej można spotkać je w użytku jako pomieszczenia biurowe czy socjalne. Kontenery posiadają konstrukcję w kształcie prostopadłościanu o zunifikowanych wymiarach: 10’, 20’, 40’ i 45’ (co odpowiada kolejno długościom 3m, 6m, 12m i 13,6m). 

Klienci często pytają o to, co się bardziej opłaca – zakup czy wynajem kontenera? Otóż jedno i drugie daje uprawnienia do nabycia kontenera. Zakup kontenera wiąże się z wyższymi kosztami nabycia i użytkownik posiada go na własność na stałe. Jest to dobra opcja dla dużych firm, które potrzebują na co dzień kontenerów do wykonywania swojej pracy, a także dla osób, które np. postanowią przerobić kontener dla własnego użytku. Wynajem kontenerów zaś pozwala nabyć kontener na dany okres czasu, który może być krótki np. 3-6 miesięcy, bądź dłuższy np. rok i dłużej. Osoba wynajmująca kontener nie jest zatem do niego na stałe przywiązana i po okresie ustąpienia umowy najmu go oddaje lub może wynajem ten przedłużyć. Opcja wynajmu kontenerów jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich przedsiębiorców, którzy dysponują mniejszym budżetem, a także w przypadku prowadzenia działalności sezonowej, gdzie po zakończeniu sezonu klient nie potrzebuje kontenera.

W Eco Containers oferujemy wynajem kontenerów morskich, kontenerów chłodniczych. Kontenery morskie i chłodnicze dostępne są w podstawowych rozmiarach: 10’, 20’, 40’ i 45’, zaś biurowe w rozmiarze 20’. Kontenery u nas można wynająć zarówno krótkoterminowo jak i długoterminowo. W ofercie znajdą Państwo kontenery nowe oraz kontenery używane. Dzięki temu klient może dostosować rozmiar i typ kontenera dopasowany do swoich potrzeb. 

Wynajem kontenerów morskich

Kontenery morskie to najpopularniejszy typ kontenera używany zazwyczaj w transporcie morskim i lądowym oraz jako magazyn. Wynajem kontenera morskiego dostępny jest u nas w ofercie w wersji nowej i używanej we wszystkich wariantach rozmiarowych, przy czym najpopularniejsze na rynku są kontenery 20’ i 40’.

Wynajem kontenerów chłodniczych

Chłodnie to specjalistyczny typ kontenerów, które służą konkretnym kategoriom produktów, które potrzebują stabilnych warunków termicznych do przewozu oraz przechowywania. Wynajem kontenera chłodniczego pozwala na użytkowania kontenera np. przy prowadzeniu działalności sezonowej. W ofercie dostępne są kontenery nowe i używane we wszystkich wielkościach.

Wynajem kontenerów sanitarnych

Kontenery sanitarne dostępne są w sprzedaży w rozmiarach 10’, 20’ i 40’. Są mobilnymi pomieszczeniami, które zapewniają usługę sanitarną między innymi na placach budowy oraz imprezach plenerowych. Posiadają one instalację elektryczną wraz z wyposażeniem sanitarnym oraz mogą być dodatkowo zmodyfikowane pod indywidualne potrzeby klienta.