Kontenery - Eco Containers

Wynajem kontenerów sanitarnych

Wydarzenie plenerowe a może plac budowy? To tylko jedne z miejsc, gdzie swoje zastosowanie idealnie spełniają kontenery sanitarne. Dzięki nim dostęp do sanitariatu jest możliwy w niekonwencjonalnych miejscach. Występują one w różnych wariantach, dzięki czemu użytkownik może dostosować wielkość i wyposażenie do własnych potrzeb.

Kontenery sanitarne dostępne w ofercie

Kontener sanitarny standardowy to kontener 20’, który służy jako podstawowe wyposażenie każdego placu budowy czy biura w plenerze. Jest on wyposażony w ubikacje i umywalki, instalację elektryczną, oświetlenie LED oraz okna i drzwi. Ma możliwość piętrowania do trzech kondygnacji.

Kontener sanitarny stanowi wielostanowiskową umywalnię, posiadającą wiele stanowisk po obu stronach kontenera. Służy dobrze zarówno jako pojedynczy moduł oraz część wielomodułowego zaplecza sanitarnego. Umywalnia posiada ciepłą wodę dzięki elektrycznemu podgrzewaczowi wody.

Kontener socjalno-biurowy to model 6 metrowy posiadający przestrzeń użytkową, którą można zagospodarować np. jako biuro, a także część sanitarną stanowiącą niewielką łazienkę z umywalką i miską ustępową. Idealnie więc nadaje się na niewielkie biuro z zapleczem sanitarnym. Kontener ten może także zwiększyć swoją powierzchnię dzięki piętrowaniu do 3 pięter.

Socjalno-biurowy kontener z WC i prysznicem idealnie sprawdza się np. na placach budowy, gdzie przestrzeń socjalna połączona z toaletą i prysznicem pozwala odpocząć i odświeżyć się po pracy. Można go piętrować do 3 kondygnacji.

Kontener sanitarny wielofunkcyjny jest w pełni wyposażony w niezbędne elementy sanitarne. Ma on 6m długości i dzięki bogatemu wyposażeniu m.in. w umywalki, prysznice i ubikacje stanowi pełnowartościowe zaplecze sanitarne dla załogi pracowników. Ułożenie wyposażenia może być dowolne według uznania. Wyposażony jest także w okna i drzwi a także oświetlenie LED.

Kontenery sanitarne mają coraz większą grupę użytkowników z racji rozszerzającego się zakresu zastosowań. Kontenery biurowe postawione w miejscach terenowych potrzebują miejsca z wyposażeniem sanitarnym. Tak samo na każdym placu budowy załoga powinna mieś dostęp do zabudowy sanitarnej oraz wszystkie wydarzenia plenerowe, na których gromadzi się znaczna ilość ludzi. Jest to idealna alternatywa w stosunku do toi toi, gdyż jest lepiej wyposażona. 

Zaletą kontenerów sanitarnych jest ich mobilność i ekologiczność. Występują one także w wersji z szambem. Woda podgrzewana jest zazwyczaj dzięki elektrycznemu podgrzewaczowi. Mogą posiadać same toalety bądź wanny umywalkowe, a także być niewielką łazienką, dzieląc swoją przestrzeń z biurem.

Wynajem kontenerów sanitarnych jest bardzo opłacalny w przypadku gdy np. prowadzimy działalność sezonową i potrzebujemy dostępu do sanitariatu tylko przez określony czas, bądź krótkookresowo na wydarzenia plenerowe. Sprawdzi się także w przypadku niewielkich firm, gdzie zakup kontenera sanitarnego jest zbyt dużym kosztem. Kontenery sanitarne można wynająć na tydzień, miesiąc czy pół roku i bezproblemowo zdać bądź przedłużyć okres najmu.  Oferujemy kontenery 20’ i nie tylko. W Eco Containers zapewniamy także dostawę kontenera na terenie całej Polski i Europy.