Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje kontenerów

Kontener to stalowy prostopadłościan, który posiada wiele zastosowań. Na co dzień służy głównie do transportu w nim towarów drogą morską oraz lądową, lecz także świetnie się sprawdza jako powierzchnie magazynowa. Kontenery występują także jako pomieszczenia biurowe czy socjalne. Jednakże ich potencjał jest praktycznie nieograniczony i zależy od ludzkiej wyobraźni.

Modyfikacje kontenerów to oprócz sprzedaży i wynajmu kontenerów bardzo popularna usługa. Klient dzięki kilku ulepszeniom może zaadaptować sobie kontener pod własne potrzeby.  Za pomocą przerobienia i dodania nowych funkcji kontener zyskuje „nowe życie” i może służyć do innych celów niż tylko transport czy magazyn.

Modyfikujemy kontenery we wszystkich rozmiarach i każdego typu, zarówno kontenery morskie jak i kontenery chłodnicze czy biurowe. Nasi specjaliści odpowiednio doradzą i stworzą projekt modyfikacji dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy osłoniętą halę, na której odbywają się wszelkiego rodzaju modyfikacje. Wykonujemy m.in. instalacje elektryczne, przyłącza sanitarne, dodatkowe mechanizmy, cięcia stali, spawanie elementów i wiele innych. Wykonujemy także akcesoria do kontenerów, jak np. najazdy.

W ofercie najczęstszych modyfikacji znajdą się np. kontener gastronomiczny, kontener mieszkalny, bądź kontener sanitarny. Nie boimy się wyzwań i stawiamy na kreatywność i funkcjonalność.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Zrealizujemy każdą modyfikację, którą nam zlecisz!Najczęstsze kategorie modyfikacji

Kontenery biurowe modyfikowane

Kontenery biurowe w wersji zmodfikowanej powstają z połączenia ze sobą kontenerów 20’ i 40’. Idealnie sprawdza się w plenerze. Moduły można rozszerzać zarówno poziomo jak i pionowo tworząc biuro na piętrze. Istnieje możliwość adaptacji kontenera na biuro piętrowe poprzez zrobienie klatki schodowej zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Od środka jest on zaś ocieplony i wygłuszony oraz posiada niezbędne instalacje elektryczne i sanitarne.

Kontenery gastronomiczne

Kontenery gastronomiczne można stworzyć z kontenera morskiego o dowolnej wielkości. Idealnie sprawdzą się jako działalność sezonowa, która jest ponawiana co roku jak i lokale stałe. Każdy kontener wykańczamy kompleksowo i malujemy według życzenia klienta. W zmodyfikowanym kontenerze gastronomicznym znajdować się może: instalacja elektryczna i przeciwpożarowa, prace wykończeniowe, instalacja sanitarna.

Kontenery mieszkalne Eco House

Kontener mieszkalny typu Eco House daje możliwość mieszkania w nim na stałe, a także służenia jako domek letniskowy. Najlepiej sprawdzi się w wersji 40-stopowej. Kontenery można także łączyć ze sobą modułowo, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni. Kontenery przechodzą gruntowną modyfikację dzięki czemu są one ocieplone, a także wyposażone w instalację elektryczną i sanitarną, przypominając tym samym w pełni funkcjonalne małe mieszkanie.

Kontenery dla przemysłu

Kategoria jaką są kontenery dla przemysłu, to inaczej kontenery modyfikowane dedykowane dla biznesu, służb czy instytutów badawczych. Są one przerobione pod indywidualne potrzeby klienta i wyposażone w specjalne instalacje i zabezpieczenia służące bezpieczeństwu towarów. W naszych realizacjach znaleźć można m.in. magazyny gazów, banki energii czy strzelnicę.

Napisz do nas

Dziękujemy za zapytanie. Wkrótce się skontaktujemy.