Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje kontenerów

Kontener to stalowy prostopadłościan, który posiada wiele zastosowań. Na co dzień służy głównie do transportu w nim towarów drogą morską oraz lądową, lecz także świetnie się sprawdza jako powierzchnie magazynowa. Kontenery występują także jako pomieszczenia biurowe czy socjalne. Jednakże ich potencjał jest praktycznie nieograniczony i zależy od ludzkiej wyobraźni.

Modyfikacje kontenerów to oprócz sprzedaży i wynajmu kontenerów bardzo popularna usługa. Klient dzięki kilku ulepszeniom może zaadaptować sobie kontener pod własne potrzeby.  Za pomocą przerobienia i dodania nowych funkcji kontener zyskuje „nowe życie” i może służyć do innych celów niż tylko transport czy magazyn.

Modyfikujemy kontenery we wszystkich rozmiarach i każdego typu, zarówno kontenery morskie jak i kontenery chłodnicze czy biurowe. Nasi specjaliści odpowiednio doradzą i stworzą projekt modyfikacji dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy osłoniętą halę, na której odbywają się wszelkiego rodzaju modyfikacje. Wykonujemy m.in. instalacje elektryczne, przyłącza sanitarne, dodatkowe mechanizmy, cięcia stali, spawanie elementów i wiele innych. Wykonujemy także akcesoria do kontenerów, jak np. najazdy.

W ofercie najczęstszych modyfikacji znajdą się np. kontener gastronomiczny, kontener mieszkalny, bądź kontener sanitarny. Nie boimy się wyzwań i stawiamy na kreatywność i funkcjonalność.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Zrealizujemy każdą modyfikację, którą nam zlecisz!Najczęstsze kategorie modyfikacji

Napisz do nas

*Wymagane
Dziękujemy za zapytanie. Wkrótce się skontaktujemy.