Kontenery - Eco Containers

Kontener biurowy jako portiernia bądź stróżówka

kontener stróżówka

Kontenery biurowe są jednymi z najpopularniejszych kontenerów pod względem zastosowań, które są dostępne na rynku. Są one bardzo funkcjonalne gdyż służą jako samodzielne biura kontenerowe, biura z sanitariatem, kontenerowe zaplecza socjalne i wiele innych. Kontenery te świetnie się sprawdzają także jako portiernie i stróżówki.

Stróżówki z kontenera to małe mobilne kontenery, które są idealnym rozwiązaniem na wszelkich placach budowy gdzie dostęp osób trzecich jest zazwyczaj wzbroniony. Świetnie sprawdzają się także na innych prywatnych placach, parkingach strzeżonych czy osiedlach zamkniętych gdzie występują rogatki. Stróżówki także będą miały swoje zastosowanie przy wszelkich działalnościach i atrakcjach sezonowych, np. przy lodowisku, które jest otwarte tylko zimą, czy jako stanowisko wypożyczania leżaków plażowych. Kontenerowe portiernie można także spotkać przy stadionach oraz na eventach, festiwalach i koncertach, gdzie wymagana jest obecność ochrony bądź wolontariuszy. Z łatwością można je postawić jak i przewieźć z inne miejsce.

Kontenerowe stróżówki mogą mieć różne rozmiary w zależności od potrzeb. Na parkingach strzeżonych bądź placach budowy, gdzie zazwyczaj wystarczy do monitorowania jedna osoba, wystarczająca będzie mała stróżówka, nie większa niż 10’. Zaś na eventach, meczach czy koncertach, gdzie będzie to miejsce dla ochrony składającej się z większej ilości osób, swoje zastosowanie będzie miała większa portiernia 20’. Kontenery portiernie są bardzo elastyczne, dzięki czemu można  zmodyfikować dowolny kontener do rozmiaru, który najbardziej by odpowiadał klientowi, gdyż np. do stróżówki 10’ chciałoby się dołączyć małe zaplecze sanitarne w postaci toalety i umywalki.

Kontenery portiernie mają stalową konstrukcję oraz ściany zewnętrzne wykonane z blachy zaś wewnętrzne z systemu ścianek giszetowych. Stropodach oraz podłoga wykonane są z ocynkowanej blachy i zawierają ocieplenie wełną mineralną. Kontenery mogą też być całe stalowe w zależności od rozmiaru i typu kontenera jaki życzy sobie klient. Kontener posiada okna PCV oraz drzwi. Stróżówkę można także dodatkowo zaizolować. Kontenerowa stróżówka zawiera instalację elektryczną i grzewczą oraz wentylacyjną, dzięki czemu może w pełni funkcjonować cały rok. Na życzenie można w niej także zainstalować instalację wodno-kanalizacyjną oraz systemy antywłamaniowe. Dzięki temu jest to w pełni wystarczalny kontener, który może bez problemu służyć jako stróżówka czy portiernia.

Kontenery stróżówki mogą być transportowane autem z HDS i być przemieszczane wózkami widłowymi. Kontenery dostarczamy na terenie całego kraju a także w Unii Europejskiej.