Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje - Kontenery Gastronomiczne

Branża gastronomiczna stale się rozwija. Zróżnicowane lokale wszelkich kuchni świata mają różne rozmiary – od wielkich sieciowych molochów po kameralne punkty, czy modne w ostatnich latach food-trucki. W dużych miastach, a także miejscowościach nadmorskich punkty gastronomiczne cieszą się ogromną popularnością. Punkt z lodami, budka na dworcu z kanapkami, a może mobilna kawiarnia - większość tych działalności to właśnie kontenery gastronomiczne. Są one idealną opcją na działalność sezonową czy niewielki punkt gastronomiczny.


Skontaktuj się z naszymi specjalistami!


Kontenery gastronomiczne – idealny punkt sezonowy

Kontenery gastronomiczne są łatwe i tanie w utrzymaniu, a odpowiednio wyprodukowane zawierają wszelkie wyposażenie potrzebne do prowadzenia gastronomii. Nie trzeba budować murowanych przestrzeni, żeby np. przez klika miesięcy prowadzić działalność gastronomiczną nad morzem. Kontenery gastronomiczne są szczelne i suche, a także mają możliwość łączenia, dzięki czemu można stworzyć przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb i stworzyć moduły, które będą stanowić całe kompleksy gastronomiczne.

knajpa z kontenera morskiego
Modyfikacje kontenerów morskich bar z kontenera morskiego
kontener gastronomiczny 40'HC

Oprócz dowolności przy łączeniu modułów ze sobą w kontenerze barowym, ważne jest także jego wyposażenie w środku. Zapewniamy odpowiednie dopasowanie okien, drzwi i wszelkich potrzebnych klap oraz otworów. Kontenery restauracje posiadają także instalację elektryczną wraz z możliwością dodatkowego zainstalowania systemów przeciwpożarowych. Jeżeli punkt gastronomiczny ma być obiektem całorocznym to wykonujemy także ocieplenie i zabezpieczenie kontenera w formie izolacji.

Kontener food service Kontener restauracja

Eco Containers bez problemu wykańcza kontenery „pod klucz”, gdyż zapewniamy wszelkie prace wykończeniowe jak położenie odpowiedniej podłogi czy opłytkowanie ścian oraz dopasowanie przestrzeni pod sprzęt gastronomiczny. Kontenery gastronomiczne mogą mieć także instalację sanitarną i wodno-kanalizacyjna, dzięki czemu lokal będzie miał dostęp do bieżącej wody, a pracownicy do zaplecza sanitarnego na własny użytek.

kontener sezonowy
Kontener sprzedażowy Przeróbki kontenerów
moduł gastronomiczny

Nasi specjaliści stworzą dla Państwa indywidualny projekt dopasowany do potrzeb i zapewnią opiekę przez cały okres modyfikacji. Dzięki naszej zadaszonej hali kontenery możemy wykonywać przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Gotowy kontener dostarczamy w dowolne miejsce i oferujemy także montaż kontenera na miejscu, tak aby był od samego początku gotowy do użytku.

Adaptacje i przerabianie kontenerów Kontener food truck


Zobacz jakie to proste!

ikonka kontenera

Wybierz
kontener

Dopasuj rodzaj kontenera i jego wielkość

ikonka dopasowania projektu

Dopasuj
projekt

Zaaranżuj wspólnie z nami wygląd i wnętrze swojego wymarzonego kontenera

ikonka dokumentu

Otrzymaj
dokumentację

Przekażemy Ci wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji zamówienia

ikonka ciężarówki

Wybierz
transport

Gotowy kontener dostarczymy Ci we wskazanym miejscu i czasie


Kompleks gastronomiczny to duży obiekt gastronomiczny stworzony z kilku kontenerów. Jest on mobilny dzięki cze...

Kontenery barowe to mobilne punkty gastronomiczne, które pozwalają na prowadzenie własnej działalności zarówno...

Działalność sezonowa? A może punkt gastronomicnzy działający na stałe? Jeżeli chcesz postawić na jakość, innow...

Napisz do nas

*Wymagane
Dziękujemy za zapytanie. Wkrótce się skontaktujemy.