Kontenery - Eco Containers

Kontenery barowe - mobilne i elastyczne rozwiązanie

Kiosk gastronomiczny

Kontenery barowe - Twoje mobilne i elastyczne rozwiązanie dla biznesu gastronomicznego!

Czy marzysz o prowadzeniu własnej restauracji, baru czy wypożyczalni? Zależy Ci na mobilności i elastyczności? Eco Containers ma idealne rozwiązanie dla Ciebie! Kontenery gastronomiczne i usługowe to nie tylko wytrzymałe i łatwe w transporcie obiekty, ale także mogące spełnić szereg potrzeb naszych klientów, takich jak kebab, pizza, sklep, bar, grill i wiele innych.

Co wyróżnia nasze kontenery? W Eco Containers oferujemy niestandardowe projekty kontenerów barowych, aby spełnić Twoje specjalistyczne wymagania. Każdy kontener może zostać dostosowany do Twojego indywidualnego pomysłu.

Posiadamy możliwość montażu okien, bezpiecznych w użytkowaniu klap i drzwi technicznych. Wielkość i funkcjonalność gastro kontenerów dostosujemy do Twoich wymagań!

Food truck

Ergonomia i innowacja są bardzo ważnymi elementami lokalu mobilnego dlatego każdy lokal może być wyposażony w instalację elektryczną i oświetleniową zgodną z obowiązującymi przepisami Unii Europejskiej. Dodatkowo, możemy uzupełnić kontener w instalację wodno-kanalizacyjną z wbudowanym zbiornikiem na wodę szarą, co umożliwia swobodne działanie bez konieczności podłączania do zewnętrznych sieci.

Olbrzymią zaletą kontenerów gastronomicznych jest ich modułowość i dowolność łączenia. Możemy wykonać jeden, dwa lub cały kompleks gastronomiczny o dowolnej powierzchni użytkowej. Nie mamy ograniczeń i wykonamy projekt zgodnie z Twoim pomysłem, nieważne czy chcesz jeden mały kontener, który będzie pełnił funkcję food trucka czy pięć połączonych kontenerów, które staną się restauracją.

Kolejną zaletą barowych kontenerów jest ich mobilność co pozwala także na użytkowanie ich sezonowo. Możliwość przewożenia pawilonu handlowego gastronomicznego jest łatwa i tania dlatego możesz prowadzić działalność gdzie chcesz i jak długo chc

Kontener food service

Nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia profesjonalną pomoc w projektowaniu i dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań kontenerowych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Naszym celem jest tworzenie projektów gastronomicznych kontenerów, które odpowiadają Twoim potrzebom, wzmacniają Twoją markę i generują maksymalną rentowność dla Twojego biznesu. Oferujemy różne opcje oznakowywania kontenerów, takie jak branding i warianty kolorystyczne, aby Twój gastro punkt wyróżniał się na tle konkurencji i przyciągał uwagę klientów!

Lokal gastronomiczny w kontenerze to również ekologia! Ponowne wykorzystanie i zmodyfikowanie kontenera morskiego ma korzystny wpływ na nasze środowisko.

Przez wykorzystanie istniejących kontenerów, które są już wyprodukowane i dostępne, unikamy konieczności budowy nowych struktur. Oznacza to mniejsze zużycie surowców i energii potrzebnej do wzniesienia tradycyjnego budynku gastronomicznego. Jest to zdecydowanie bardziej zrównoważone podejście, które wpływa na redukcję emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych substancji.

Ukazany na poniższych zdjęciach obiekt gastronomiczny jest stworzony z połączenia dwóch kontenerów o łącznej powierzchni 26m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, oświetleniową oraz wodno-kanalizacyjną. Funkcjonalne duże drzwi i okno, zabezpieczone są otwieraną klapą. Izolacja sufitu zaś chroni przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Lokal jest gotowy do wyposażenia i działania!

Jeżeli spodobał Ci się kontener gastronomiczny to zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty na swój pomysł!