Kontenery - Eco Containers

Kontenery używane

Kontenery zdominowały morski rynek transportowy, a także są coraz częstszym wyborem przy transporcie drogowym. Stanowią także magazyn niejednej firmy czy prywatnej osoby oraz pełnią funkcję biur i pomieszczeń socjalnych. Zaletą kontenerów jest długotrwała eksploatacja dzięki czemu spokojnie mogą służyć kilkadziesiąt lat.

Z racji długotrwałej żywotności kontenery w swoim cyklu sprawności nie raz zmieniają właściciela. Nic dziwnego zatem, że używane kontenery cieszą się ogromną popularnością na rynku sprzedażowym. Główną ich zaletą jest atrakcyjna cena w stosunku do kontenera nowego. Dostępne są one we wszystkich zunifikowanych rozmiarach (10’, 20’, 40’, 45’) oraz we wszystkich typach (kontenery morskie, kontenery chłodnicze, kontenery biurowe). 

Kontenery używane oprócz śladów zużycia mają w pełni sprawny mechanizm i odznaczają się całkowitą szczelnością, dzięki czemu towar nadal ma zapewnione bezpieczeństwo wewnątrz. Posiadają różny rok wyprodukowania, dzięki czemu klient może dopasować kontener dostosowany do swoich potrzeb. Kontenery mogą zostać także odnowione wliczając w to naprawę miejsc objętych korozją, piaskowanie i odmalowanie na pożądany kolor. Kontener wtedy zyskuje świeżość i pełną sprawność.

Kontenery używane

Kontenery używane można też poddawać modyfikacjom, dzięki czemu zyskują całkiem nową funkcjonalność. Nie jest problemem przerobienie używanego kontenera morskiego na punkt gastronomiczny, czy przestrzeń biurową, bądź specjalistyczny magazyn, np. na gazy czy ciecze.

W Eco Containers sprzedajemy oraz wynajmujemy kontenery używane. Poddajemy je także wszelkim naprawom, a chłodnie dodatkowo posiadają serwis gwarancyjny w naszym autoryzowanym serwisie. Nasz dział modyfikacji również je przerabia na zamówienie, dzięki czemu zyskują one „nowe życie” zyskując nową funkcjonalność.

Najpopularniejsze kontenery używane dostępne w ofercie:

Kontener 20’DC w opcji używanej to w pełni sprawny kontener, który nosi ślady użytkowania lecz jest on atrakcyjniejszy cenowo w stosunku do kontenera nowego. Mierzy on 6m będąc tym samym jednym z najpopularniejszych typów na rynku. W kontenerze zmieści się 11 europalet

12 metrowy kontener 40’DC w wersji używanej to w pełni sprawny technicznie kontener noszący ślady zużycia. W kontenerze zmieści się 25 europalet, a jego maksymalna ładowność wynosi 26 710 kg. Sprawdza się on na co dzień zarówno w transporcie jak i pełniąc funkcję magazynową.

Kontener chłodniczy 20’RF, to kontener, który został odnowiony i odmalowany dzięki czemu jest w pełni sprawny. Zasilany jest agregatem marki Starcool bądź ThermoKing, które odpowiadają za utrzymanie temperatury od -30°C do +30°C.

Kontener 40’HC ma 12 m i jest o ok 30cm wyższy od kontenera 40’DC, dzięki czemu można go łatwiej załadować. Mieści on w sobie 25 europalet. Kontener choć posiada ślady zużycia, jest szczelny i w pełni sprawny technicznie.

Kontener 40’HC Palletwide to zarówno kontener podwyższany (o 30cm) jak i poszerzany (o 6cm), który jest dostosowany do załadowania w nim palet z towarem. Jego szerokość pozwala na załadowanie do 30 palet. Kontener ten nosi ślady użytkowania lecz jest w pełni sprawny i szczelny.

Kontener chłodniczy podwyższany 40’HCRF jest modelem używanym, który przeszedł gruntowną renowację, w postaci piaskowania i odmalowania. Ma on 12 m długości i jest to typ High Cube Reefer, co oznacza, że jest o 30cm wyższy od standardowej chłodni. Kontener chłodniczy zasilany jest agregatem: Carrier, Daikin, Starcool albo Thermoking, pozwalającym regulować temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C.

Kontenery używane to doskonała alternatywa w stosunku do nowych modeli. Są one o wiele tańsze oraz wciąż spraw...

Kontnery używane to sprawne konstrukcje, które pomimo swojej eksploatacji sa nadal zdalne do użytku. Maja one ...

Kontener posiada wiele zastosowań. Jego zaletą jest to iż może służyć przez bardzo długi okres. Na przestrzeni...