Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’DC – używany

Kontener morski 20’DC – używany

Kontener morski 20’DC – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5898 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2390 mm

Pojemność

33,1m³/11 europalet

Ładowność

28 235 kg

Waga

2 245 kg

Kontener morski 20’DC to alternatywa o wiele atrakcyjniejsza cenowo w stosunku do nowego modelu. Jest to kontener używany, który jest produktem w pełni sprawnym i pełnowartościowym. Jedynie powłoki zewnętrzne noszą ślady użytkowania, co w żaden sposób nie wpływa na stan techniczny konstrukcji. We wnętrzu tego 6 metrowego kontenera zmieści się do 11 europalet, a maksymalna ładowność wynosi 28 235 kg.

Model 20 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery używane można także poddać gruntownej renowacji, do której zalicza się piaskowanie oraz ponowne lakierowanie,  dzięki czemu przywracamy mu dawną prezencję. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Kontenery 20 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania w nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy pojemnik przewiezie auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 2 kontenery 20’DC jednocześnie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 3 dni roboczych, a kontenera odnowionego do 10 dni roboczych. 

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu