Kontenery - Eco Containers

Modyfikacje - kontenery mieszkalne

Kontenery pierwotnie miały swoje zastosowania w transporcie jako pojemniki do przechowywania towarów. W kolejnych latach zyskały również swoje zastosowanie jako mobilne magazyny. Ludzie jednakże dostrzegli ich potencjał w prostocie jak również stabilnej konstrukcji, dzięki czemu kontenery zaczęły zyskiwać także inne zastosowania.  Dostrzeżono, że z kontenera można zrobić np. biuro jak i w nim zamieszkać, gdyż nie jest problemem wyposażenie go we wszystkie niezbędne elementy, potrzebne do zamieszkania. Tak więc zaczęły powstawać kontenery mieszkalne, które są obecnie ciekawą alternatywą w stosunku do standardowych mieszkań.


Skontaktuj się z naszymi specjalistami!


Kontener mieszkalny Eco House – domek z kontenera

Dom z kontenera morskiego nie ma ograniczeń i jego wygląd zależy tylko od ludzkiej wyobraźni. Może być to mini domek letniskowy z kontenera stworzony np. z jednego kontenera 20’ lub 40’, albo modułowy dom całoroczny połączony z kilku kontenerów zarówno w poziomie jak i pionie, dzięki zastosowaniu schodów. Dom Eco House jest mobilny i nie potrzebuje pozwolenia na budowę, dzięki czemu można go postawić w dowolnym miejscu.

dom z kontenera
domek w kontenerze Domek letniskowy z kontenera
mieszkanie w kontenerze

Kontener mieszkalny jest w pełni ocieplony i zaizolowany, dzięki czemu w środku nie przypomina ani trochę tradycyjnego kontenera. Można z niego dzięki temu korzystać cały rok. Eco house posiada instalację elektryczną i grzewczą, a także oświetlenie LED, dzięki czemu przestrzeń jest funkcjonalna, przytulna i dobrze doświetlona. W pojedynczym kontenerze występuje podział przestrzeni na sypialną, salonową z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Możliwość łączenia kontenerów sprawia, że przestrzeń tą można modyfikować, dokładać i zmieniać jej położenie.

Eco house Kontener plażowy

Każdy kontener to indywidualny projekt, który nasi specjaliści wykończą pod klucz według preferencji klienta. Zapewniamy obsługę najwyższej jakości od A do Z. Gotowy kontener zostanie dostarczony w dowolne miejsce w Polsce i Unii Europejskiej.

kontener mobilny pracowniczy
Kontener pod dom Przerabianie kontenerów morskich

Zobacz jakie to proste!

ikonka kontenera

Wybierz
kontener

Dopasuj rodzaj kontenera i jego wielkość

ikonka dopasowania projektu

Dopasuj
projekt

Zaaranżuj wspólnie z nami wygląd i wnętrze swojego wymarzonego kontenera

ikonka dokumentu

Otrzymaj
dokumentację

Przekażemy Ci wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do realizacji zamówienia

ikonka ciężarówki

Wybierz
transport

Gotowy kontener dostarczymy Ci we wskazanym miejscu i czasie


Kontenery morskie świetnie znajdują swoje zastosowanie w budownictwie. Idealnie wpasowują się we współczesną a...

Kontener biurowo-magazynowy pozwala na postawienie mobilnego obiektu, w którym można mieć zarówno swoje biuro ...

Kontner mieszkalny staje się coraz bardziej popularny na rynku mieszkaniowym. Główną jego zaletą jest to, że j...

Napisz do nas

*Wymagane
Dziękujemy za zapytanie. Wkrótce się skontaktujemy.