Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HC Palletwide – używany

Kontener morski 40’HC Palletwide – używany

Kontener morski 40’HC Palletwide – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2500 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 2444 mm x wysokość 2695 mm

Pojemność

79,6m³/30 europalet

Ładowność

29 740 kg

Waga

4 260 kg

Kontener morski 40’HC Palletwide (High Cube) jest kontenerem, który oprócz tego, że jest podwyższony o 30cm od standardowego modelu, to dodatkowo jest szerszy o 6cm, dzięki czemu dostosowany jest do załadunku palet. Jest on używany lecz pomimo tego, że nosi ślady użytku, jest w pełni sprawny. Kontener zmieści w środku 30 europalet, a maksymalna jego ładowność wynosi 29 740 kg.

Model 40 stopowy podwyższany palletwide to mobilny kontener, który jest suchy, szczelny i bezpieczny dla towarów. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery 40’HC Palletwide odnawiamy na życzenie klienta. Zostają one poddane piaskowaniu oraz ponownym lakierowaniu, dzięki czemu zyskują one nowy, świeży wygląd. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Kontenery 40 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta przeprowadzamy także w kontenerze potrzebne modyfikacje. Kontenery mają długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Model 40’HC Palletwde świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy kontener można dostarczyć autem z dźwigiem HDS, jak również na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Kontener dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych. 

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu