Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’DC – używany

Kontener morski 40’DC – używany

Kontener morski 40’DC – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2390 mm

Pojemność

67,6m³/25 europalet

Ładowność

26 710 kg

Waga

3 770 kg

Kontener morski 40’DC posiada dużą powierzchnię ładowniczą i jest przy tym bardzo atrakcyjny cenowo. To używany kontener, który jest w pełni sprawny technicznie, suchy i szczelny, z działającym mechanizmem drzwi. Powłoki zewnętrzne noszą ślady użytkowania, ale w żaden sposób nie wpływa to na stan techniczny konstrukcji. Ten 12-metrowy kontener zmieści w środku 25 europalet, a maksymalna ładowność wynosi 26 710 kg.

Model 40 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery używane mogą występować także w wersji odnowionej na życzenie klienta. Zostają one wtedy poddane piaskowaniu oraz ponownemu lakierowaniu, dzięki czemu mają on przywrócony pierwotny atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Kontenery 40 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta przeprowadzamy w kontenerze potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy pojemnik przewiezie auto z dźwigiem HDS, oraz zmieści się on w pojedynkę na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Kontener dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 3 dni roboczych, a kontenera odnowionego do 10 dni roboczych. 

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu