Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HC - używany

Kontener morski 40’HC - używany

Kontener morski 40’HC - używany

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2695 mm

Pojemność

76,2 m/25 europalet

Ładowność

26 580 kg

Waga

3 900 kg

Kontener morski 40’HC (High Cube) to 12 metrowy pojemny kontener, który jest wyższy o 30cm od standardowego modelu. Kontener jest w stanie używanym lecz jest w pełni sprawny technicznie. Kontener zmieści w środku 25 europalet, a maksymalna jego ładowność wynosi 26 580 kg.

Model 40 stopowy w wersji high cube jest kontenerem suchym, szczelnym i zabezpieczonym przed dostępem osób trzecich. Główną jego zaletą jego jest mobilność. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Model używany może zostać odnowiony na życzenie klienta, które obejmuje piaskowanie miejsc korozyjnych oraz ponowne lakierowanie, dzięki czemu zyskują one nowy, świeży wygląd. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Kontenery 40 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta przeprowadzamy w kontenerze potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy kontener można dostarczyć autem z dźwigiem HDS, jak również na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Kontener dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 3 dni roboczych, a kontenera odnowionego do 10 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu