Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HCRF – używany

Kontener chłodniczy 40’HCRF – używany

Kontener chłodniczy 40’HCRF – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 11584 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2552 mm

Pojemność

67,7m³/23 europalety

Ładowność

29 280 kg

Waga

4 720 kg

Kontener chłodniczy 40’HCRF w wersji używanej to model podwyższany o 30cm (High Cube), który charakteryzuje się dużą pojemnością i jest atrakcyjny cenowo w stosunku do nowego kontenera. Kontener nosi na sobie ślady zużycia lecz jest w pełni sprawny wraz z zasilającym go agregatem. Ma on 12 metrów i mieści w środku 23 europalety, a maksymalna jego ładowność wynosi 29 280 kg.

Towary są chronione przez zepsuciem dzięki zasilającemu kontener agregatowi marek: Carrier, Daikin, Starcool, bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej.

Kontener 40’HCRF jest mobilną chłodnią, która zapewnia stałe warunki termiczne towarom znajdującym się wewnątrz. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze ma typ gretting (wzdłużnych żebrowań), dzięki czemu towar można ładować w pudełkach zapewniając sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. 

Kontenery używane możemy także odnawiać na życzenie klienta. W skład tego wchodzi piaskowanie skorodowanych elementów oraz odmalowanie, dzięki czemu zyskuje on dawny blask i świeżość. W kontenerach 40’HCRF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Kontener świetnie sprawdza do przewożenia towarów wymagających stałych warunków wewnątrz oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model reefer może przewieźć auto z dźwigiem HDS oraz 12 metrowa naczepa. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu