Kontenery - Eco Containers

Kompleks gastronomiczny z kontenerów

kompleks gastronomiczny

Kompleks gastronomiczny – lokal na cały rok

Gastronomia to istotna gałąź gospodarki, która wciąż się rozwija, dzięki czemu znajduje się często w miejscach nieoczywistych. Kuchnie z całego świata już jakiś czas temu zaczęły się mieszać i otwierać swoje gastro punkty w miejscach, gdzie ich kultura na co dzień nie występuje. Coraz częściej zaczęto więc odchodzić od tradycyjnych murowanych lokali na rzecz innych rozwiązań, jak np. food trucki czy kontenery gastronomiczne, nadając im tym samym charakteru.

Kontener barowy pozwala na postawienie własnego punktu gastronomicznego w dowolnym miejscu, dzięki czemu może stanąć np. na koncertach czy innych eventach, a następnie być przetransportowany w inne miejsce. Może stanąć także jako sezonowa restauracja i zostać zabrany po wakacjach na przeczekanie okresu zimowego. Zawdzięcza on to swojej mobilności. Jednakże odpowiednie zabezpieczenie kontenera pozwala także na użytkowanie punktu gastronomicznego przez cały rok.

Mobilny punkt gastronomiczny

Poniższa realizacja przedstawia nie kontener, lecz cały kompleks kontenerów gastronomicznych. Jest to 9 kontenerów 20’HC, które zostały przystosowane pod prowadzenie działalności gastronomicznej. Cały kompleks stanął w parku rozrywki, gdzie świadczy swoje usługi w trakcie jego funkcjonowania, a zimą czeka na kolejny letni sezon. Realizacja odznacza się wyjątkową precyzją, gdyż wszystkie 9 kontenerów zostało ze sobą połączonych, stanowiąc tym samym spójny obiekt. Sam kontener posiada dwie strefy – przygotowawczą i wydawczą. Klapy podwieszone na łańcuchach umożliwiają zaś szybkie i sprawne wydawanie posiłków i napoi.

Kompleks gastronomiczny to tylko jedna z naszych realizacji. Posiadamy o wiele większe możliwości i jesteśmy w stanie wykonać obiekt dostosowany pod Twój indywidualny projekt. Jest to możliwe dzięki naszym doświadczonym specjalistom, którzy służą fachowym doradztwem w zakresie rozwiązań jak również dzięki zadaszonej hali produkcyjnej mogącej wyprodukować nowy kontener w dowolnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy także własny park maszyn, będąc tym samym niezależnym od wszelkich dostawców, co skraca czas wykonania wielu elementów i półfabrykatów. Ponadto nasza obsługa cechuje się pełnym profesjonalizmem aż do samego końca, gdyż gotowy kontener bezpiecznie dostarczymy w dowolne miejsce w Kraju i Unii Europejskiej.

Jeżeli spodobał Ci się kompleks gastronomiczny to zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty na swój pomysł!

Stoisko gastronomiczne