Kontenery - Eco Containers

Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od Eco Containers

modyfikacje kontenerów

Odkryj zalety kontenera gastronomicznego od eco containers

Szukasz oryginalnego, a jednocześnie niezawodnego pomysłu na pomieszczenie dla lokalu gastronomicznego? Chcesz, żeby Twoja knajpka, kawiarnia albo lodziarnia wyróżniały się wśród konkurencji nie tylko wyglądem, ale i jakością i bezpieczeństwem? Sprawdź ofertę Eco Containers i postaw na kontener gastronomiczny .

Czym jest kontener gastronomiczny?

Najprościej rzecz ujmując, jest to kontener morski dedykowany i specjalnie przystosowany do gastronomii, określany inaczej jako foodbox. Stawiając na kontener gastronomiczny otrzymujesz zatem pomieszczenie, które perfekcyjnie sprawdzi się jako lokal, w którym rozkręcisz smakowity biznes. Foodbox jest bowiem odnowionym oraz wyposażonym w niezbędne instalacje kontenerem morskim, który przedsiębiorców zachwyca potencjałem, a z kolei chcących skorzystać z usług gastronomicznych Klientów – oryginalnością.

kontener gastronomiczny

Instalacje w kontenerze typu foodbox

Musisz wiedzieć, że kontener gastronomiczny nie jest wyłącznie pomieszczeniem pod lokal, ale perfekcyjnie przystosowanym do potrzeb gastronomii miejscem. Wyposażony jest w niezbędne instalacje, np. elektryczną, oraz podstawowy system oświetlenia, który został stworzony z myślą o rozbudowie według indywidualnych upodobań naszych Klientów. Co więcej, jest również przystosowany do podłączenia instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Na tym jednak nie koniec. Najważniejszą i niepodważalną zaletą kontenera morskiego pozostaje jednak mobilność, dzięki której nie musisz ograniczać się do prowadzenia biznesu w jednym miejscu, bez trudu przewożąc kontener gastronomiczny w dowolne miejsce.

Kontener gastronomiczny w ofercie Eco Containers

W naszej ofercie znajdziesz model Foodbox 20’HC. Jest to kontener gastronomiczny, który poddaliśmy gruntownej renowacji – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo wykonaliśmy na nim dokładne piaskowanie kontenera morskiego w miejscach korozji, zabezpieczyliśmy je podkładem i stosownie odmalowaliśmy, aby był nie tylko trwały, ale i miły dla oka.

Co więcej, przystosowaliśmy go do gastronomii również w jego wnętrzu. Znajdziesz tu m.in.:

uchwyty na ladę, mocowania ułatwiające adaptacje wnętrza, izolację wełną mineralną na suficie czy sklejkę liściastą na podłodze. Szereg starannych działań, które złożyły się na efekt końcowy zapewnia, że decydując się na foodbox 20’HC otrzymujesz kontener gastronomiczny, który jest miły dla oka, imponując estetyką i trwałością wpisaną w jego morski charakter.

Sprawdź kontener foodbox 20’HC w sklepie Eco Containers!