Kontenery - Eco Containers

Wynajem kontenerów morskich

Wynajem kontenerów morskich to idealne rozwiązanie, gdy kontener potrzebny jest tylko na kilka miesięcy, bądź wchodzimy na rynek jako nowy przedsiębiorca i dysponujemy mniejszym budżetem. Jest on w pełni sprawny i atrakcyjny cenowo w stosunku do zakupu kontenera. Wynajmujemy nowe i używane kontenery, które są dostępne we wszystkich rozmiarach.

Najpopularniejsze kontenery dostępne w ofercie

Kontener morski 20’DC jest produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Mierzy on 6m, a w jego wnętrzu zmieści się 11 europalet. Maksymalna ładowność liczy z kolei 28 235 kg

Kontener 20’DC w opcji używanej to w pełni sprawny kontener, który nosi ślady użytkowania lecz jest on atrakcyjniejszy cenowo w stosunku do kontenera nowego. Mierzy on 6m będąc tym samym jednym z najpopularniejszych typów na rynku. W kontenerze zmieści się 11 europalet

Kontener 40’HC ma 12 m i jest o ok 30cm wyższy od kontenera 40’DC, dzięki czemu można go łatwiej załadować. Mieści on w sobie 25 europalet. Kontener choć posiada ślady zużycia, jest szczelny i w pełni sprawny technicznie.

Kontenery morskie od lat cieszą się coraz większym uznaniem. W obecnych czasach wykorzystywane są dosłownie wszędzie. Głównie wykorzystywane są jako pojemnik do transportu towarów drogą morską oraz lądową. Kontenery jednakże mają o wiele więcej zastosowań! Świetnie sprawdzają się jako magazyny, które de facto są mobilne. Dodatkowo służą jako biura, pomieszczenia socjalne czy obiekty gastronomiczne. Te stalowe prostopadłościany można także poddawać wszelkim modyfikacjom, dzięki czemu zamieszkanie w takim kontenerze dzisiaj nie stanowi problemu.

Zakup kontenera wiąże się z określonym wydatkiem, a nierzadko również z organizacją miejsca na postawienie go, gdy nie jest w użyciu. Nie wszystkie firmy są w stanie pozwolić sobie na takie koszty. Pomijając kwestie finansowe, w niektórych przypadkach może być potrzebny jedynie sezonowo. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem kontenerów morskich.

Wynajem kontenerów morskich to idealne wyjście dla przedsiębiorstw potrzebujących dodatkowej przestrzeni magazynowej. Jednocześnie jest relatywnie tanie i nie wymaga żadnych formalności, jak np. uzyskania pozwolenia na budowę. Asortyment kontenerów jest różnorodny pod względem oferowanych wielkości i wyposażenia, w związku z czym można dopasować je pod swoje indywidualne potrzeby.

Wynajmujemy kontenery morskie w rozmiarach 10’, 20’, 40’ i 45’, zarówno w wysokości standardowej jak i podwyższanej o 30cm. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy, w zależności od potrzeb klienta.

Wynajęte kontenery dostarczamy wraz z rozładunkiem na terenie całej Polski oraz w Europie.

Nasi specjaliści dostępni są w całej Polsce. Znajdź swój oddział i skontaktuj się w celu uzyskania indywidualnej oferty!