Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’DC – nowy

Kontener morski 20’DC – nowy

Kontener morski 20’DC – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5898 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2390 mm

Pojemność

33,1m³/11 europalet

Ładowność

28 235 kg

Waga

2 245 kg

Kontener morski 20’DC to najpopularniejszy typ kontenera spotykany na rynku. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. W jego wnętrzu zmieści się 11 europalet, a maksymalna ładowność liczy z kolei 28 235 kg. Kontener magazynowy 20’DC nazywany jest także kontenerem 6-metrowym.

Model 20 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery 20 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy pojemnik przewiezie auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 2 kontenery 20’DC jednocześnie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu