Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HCRF – nowy

Kontener chłodniczy 40’HCRF – nowy

Kontener chłodniczy 40’HCRF – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 11584 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2552 mm

Pojemność

67,7m³/23 europalety

Ładowność

29 280 kg

Waga

4 720 kg

Kontener chłodniczy 40’HCRF jest modelem podwyższanym o 30cm od kontenera standardowego, dzięki czemu posiada zwiększoną pojemność i nadaje się do towarów przestrzennych. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Kontener mierzy 12m i mieści wewnątrz 23 europalety, a maksymalna jego ładowność wynosi 29 280 kg.

Kontener zasila agregat marki: Starcool bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy pory roku. Do zalet zastosowanego agregatu zaliczają się cicha praca i wysoka efektywność.

Kontener 40’HCRF to mobilna chłodnia, która świetnie sprawdzi się przy produktach potrzebujących stabilnych warunków. Ściany kontenera są zbudowane warstwowo i wypełnione pianką poliuretanową, która zapewnia doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. W kontenerze występuje także podłoga typu gretting (wzdłużnych żebrowań), dzięki czemu towar można ładować w pudełkach zapewniając sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. Chłodnia może występować także w wersji Domestic z płaską podłogą oraz energooszczędnym oświetleniem LED.

W kontenerach 40’HCRF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor, a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak np. najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model reefer może przewieźć auto z dźwigiem HDS bądź w pojedynkę na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu