Kontenery - Eco Containers

Sprzedaż kontenerów biurowych

Sprzedaż kontenerów biurowych to idealna opcja dla firm, które pracują na placach budowy i potrzebują niewielkiej przestrzeni biurowej lub magazynowej, bądź dla niewielkich przedsiębiorców potrzebujących biur na otwartej przestrzeni. Dostępne w ofercie modele 20 stopowe kontenerów nie tylko mogą służyć jako biura lecz także jako pomieszczenia socjalne jak szatnie czy stołówki.

Kontenery biurowe dostępne w ofercie sprzedaży

Kontener biurowy wykonany jest w wersji zbliżonej do kontenera 20’HC. Posiada on ściany zbudowane z wymiennych paneli. Ma on około 6m długości i 2,8m wysokości. Wyposażony jest w okna i drzwi oraz instalację elektryczną.

Kontener budowlany wykonany został na bazie kontenera morskiego 20’HC. Służy on głównie jako magazyn na placach budowy dla sprzętu i narzędzi, chroniąc je przed warunkami atmosferycznymi, ale dzięki wyposażeniu w instalację elektryczną, lampy LED i grzejnik może być także pomieszczeniem socjalnym.

Połączenie przestrzeni biurowej z magazynową to zaleta kontenera KOMBI. Ma on 6m i pełni funkcję biura oraz magazynu, które posiadają osobne wejścia. Kontener wyposażony jest w instalację elektryczną.

Na placu budowy, a także przestrzeniach otwartych często potrzebne jest postawienie biura czy zapewnienie przestrzeni magazynowej. Odpowiedzią na to są kontenery biurowe. Jest to grupa kontenerów, która pełni funkcję biura, magazynu bądź pomieszczeń socjalnych. 

Kontenery biurowe są mobilne, dzięki czemu można je transportować między placami budowy. Wyposażone są w pełną instalację elektryczną oraz lampy LED, dzięki czemu jeden kontener może pełnić różne funkcje. Pozwoli on w pełni zabezpieczyć narzędzia i sprzęty przed warunkami panującymi na zewnątrz oraz dostępem do osób trzecich, a także posłużyć jako w pełni funkcjonalne biuro czy wygodne pomieszczenie socjalne jak szatnia czy stołówka.

Dostępne w ofercie sprzedaży kontenerów biurowych są 3 główne typy kontenerów: kontenery biurowe miękkie, kontenery budowlane strong i kontenery biurowo-magazynowe. Kontenery te mają około 6m długości. Dostępne są w wersji nowej oraz tańszej używanej.

Dostarczamy kontenery wraz z rozładunkiem na terenie całej Polski, dzięki oddziałom rozlokowanym w 7 dużych miastach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!