Kontenery - Eco Containers

Kontenery 10’RF – nowy

Kontener chłodniczy 10’RF – nowy

Kontener chłodniczy 10’RF – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 2990 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 2390 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2288 mm

Pojemność

12,5m³/4 europalety

Ładowność

20 950 kg

Waga

2 290 kg

Kontener chłodniczy 10’RF to najmniejszy standardowy rozmiar kontenera dostępny na rynku. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Kontener mierzy 3m, a w jego wnętrzu zmieszczą się 4 europalety, przy maksymalnej ładowności 20 950 kg.

Kontener chłodniczy zasilany jest agregatem marek: Carrier, Starcool, bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej.

Model 10 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli typu „Sandwich” wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze ma typ gretting (wzdłużnych żebrowań), dzięki czemu towar można ładować w pudełkach zapewniając sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. 

W kontenerach 10’RF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model reefer może przewieźć auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 4 kontenery 10’RF jednocześnie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu