Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HC – nowy

Kontener morski 40’HC – nowy

Kontener morski 40’HC – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2695 mm

Pojemność

76,2 m/25 europalet

Ładowność

26 580 kg

Waga

3 900 kg

Kontener morski 40’HC High Cube charakteryzuje się dużą pojemnością przewożonych produktów, gdyż jest on o 30cm wyższy od modelu standardowego. Pozwala to na załadunek i rozładunek wyższych towarów. Kontener jest produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Kontener mierzy 12 m, a w jego wnętrzu zmieści się 25 europalet przy maksymalnej ładowności wynoszącej 26 580kg.

Model 40 stopowy to trwały i bezpieczny kontener, którego zaletą jest mobilność. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery High Cube można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener 40’HC High Cube doskonale łączy funkcje magazynowe i transportowe, zapewniając elastyczność zastosowań przy najwyższych walorach estetycznych. Pojedynczy pojemnik przewiezie auto z dźwigiem HDS. Mieści się on także w pojedynkę na 12-metrowej naczepie. Kontener jest dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu