Kontenery - Eco Containers

Kontenery 45’ HC Palletwide – używany

Kontener morski 45’ HC Palletwide – używany

Kontener morski 45’ HC Palletwide – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 13716 mm x szerokość 2500 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 13556 mm x szerokość 2444 mm x wysokość 2695 mm

Pojemność

89,0m³/33 europalety

Ładowność

29 740 kg

Waga

4 250kg

Kontener morski 45’HC Palletwide (High Cube) to najpojemniejszy kontener dostępny na rynku. Ma on 13,6m, jest wyższy o 30cm od modeli standardowych a także szerszy o 6cm. Kontener pomimo tego, że jest używany, jest w pełni sprawny. Zmieści on w środku 33 europalety, a maksymalna jego ładowność wynosi 29 740 kg.

Model 44 stopowy podwyższany palletwide to mobilny kontener, który jest suchy, szczelny i bezpieczny dla towarów. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery 45’HC Palletwide odnawiamy na życzenie klienta. Zostają one poddane piaskowaniu oraz ponownym lakierowaniu, zapewniając im odświeżony wygląd zewnętrzny. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. Kontenery 40 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta przeprowadzamy także w kontenerze potrzebne modyfikacje. Kontenery mają długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Model 45’HC Palletwde świetnie sprawdza się dla przestrzennych ładunków, które nie mieszczą się w standardowym kontenerze. Pojedynczy kontener można dostarczyć autem z dźwigiem HDS, jak również na 12-metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Kontener dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji wynosi do 10 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu