Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’ DC – nowy

Kontener morski 40’ DC – nowy

Kontener morski 40’ DC – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2390 mm

Pojemność

67,6m³/25 europalet

Ładowność

26 710 kg

Waga

3 770 kg

Kontener morski 40’DC charakteryzuje się dużą pojemnością przewożonych produktów. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. W jego wnętrzu zmieści się 25 europalet oraz maksymalna ładowność wynosi 26 710kg. Kontener 40’DC nazywany jest także kontenerem 12-metrowym.

Model 40 stopowy to trwały i bezpieczny kontener, którego zaletą jest mobilność. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery 40 stopowe można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener 40’DC standard doskonale łączy funkcje magazynowe i transportowe, zapewniając elastyczność zastosowań przy najwyższych walorach estetycznych. Pojedynczy pojemnik przewiezie auto z dźwigiem HDS. Mieści się on także w pojedynkę na 12-metrowej naczepie. Kontener jest dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu