Podwyższany

Podwyższany (High cube) Kontenery podwyższane, noszące też miano High Cube, różnią się od standardowych wysokością. Są o 30 cm wyższe, dzięki czemu podczas załadunku łatwiej manipulować towarami o niestandardowych wymiarach. Jednocześnie są w stanie pomieścić wyższe ładunki, na przykład...

Sprawdź ofertę

Podwyższany

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Podwyższany (High cube)

Kontenery podwyższane, noszące też miano High Cube, różnią się od standardowych wysokością. Są o 30 cm wyższe, dzięki czemu podczas załadunku łatwiej manipulować towarami o niestandardowych wymiarach. Jednocześnie są w stanie pomieścić wyższe ładunki, na przykład maszyny, których z uwagi na rozmiary nie sposób załadować do standardowego kontenera morskiego. Kontenery High Cube umożliwiają ponadto bezpieczne spiętrzanie produktów, zwłaszcza opakowań, mieszcząc ich więcej. Zarówno podczas transportu, jak i wtedy, gdy pełnią rolę magazynu stacjonarnego.


Co ważne, podwyższana konstrukcja kontenera w żaden sposób nie ogranicza mobilności stalowego pojemnika. Model 40’ (12 metrów) daje się przewozić w pojedynkę, z kolei kontenery 20-stopowe (6 metrów) można przewozić po dwa jednocześnie. W EcoContainers posiadamy kontenery podwyższane nowe, używane oraz odnowione. Oferujemy również wersje poszerzane, w tym modele o długości 45’ sygnowane symbolem HCPW. Są to jedne z najbardziej pojemnych kontenerów na rynku.

5_25.jpg