Kontenery - Eco Containers

Ostatnio dodane artykuły i aktualności

Kontenery stróżówki to małe mobilne biura, które sprawdzają się w wielu miejscach, m.in. na placach budowy czy na parkingach strzeżonych. Ich konstrukcja oraz wyposażenie w postaci wszelkich instalacji pozwalają na dogodne korzystanie z kontenera przez cały rok. Portiernie z kontenera można modyfiko...

Rama kontenera to inaczej konstrukcja kontenera, na która składa się wiele elementów, które tworzą jego całość. Dzięki niej kontener jest pojemny, mobilny na wiele środków transportu oraz odporny na działanie warunków atmosferycznych. Ramy kontenerów występują w wielu rozmiarach, które są w standard...

Kontener pod garaż to doskonała opcja własnego garażu za niewielkie pieniądze. Może on stanąć w dowolnym miejscu, a także mieć dowolną wielkość w zależności od potrzebnej powierzchni. Garaż z kontenera może być w pełni zaizolowany od środka oraz posiadać np. instalację elektryczną.

Nie daj się oszukać przy zakupie kontenera! Zawsze sprawdzaj firmę, od której kupujesz kontener. Dzięki wykazie podatników na stronie podatki.gov z łatwością upewnisz się, że kontener pochodzi ze sprawdzonego źródła. Eco Containers to wiarygodna firma z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy obsłu...

Kontener biurowo-magazynowy pozwala na postawienie mobilnego obiektu, w którym można mieć zarówno swoje biuro jak miejsce do przechowywania dokumentów czy sprzętu. Może być on zarówno piętrowy jak i łączony w poiomie. Kontener może posiadać także zaplecze sanitarne.

Kontener sypialno-socjalny dla pracowników. Jest to mobilna sypialnia z funkcją sanitarną, a także może służyć jako mobilne biuro. Idealni sprawdzi się dla pracowników sezonowych czy dla wojska na ćwiczenia w terenie.

Kontenery barowe to mobilne punkty gastronomiczne, które pozwalają na prowadzenie własnej działalności zarówno sezonowej jak i całorocznej. Kontenery można dowolnie łączyć, powiększając dzięki temu przestrzeń.

Kompleks gastronomiczny to duży obiekt gastronomiczny stworzony z kilku kontenerów. Jest on mobilny dzięki czemu może działać sezonowo w różnych miejscach. Restauracja z kontenerów może łatwo stanąć na wszelkich eventach i wydarzeniach.

Kontenerowe laboratorium badań to nowoczesne rozwiązanie dla firm oraz instytucji i uniwersytetów. To mobilna jednostka badawcza, w której można wykonywać badania, testy, pomiary i analizy w dowolnym miejscu. Kontener jest w pełni wyposażony we wszystkie udogodnienia i instalacje potrzebne do badań....

Stacja transformatorowa to idealna opcja dla przemysłu. Służy do wykonywania wszelkiego rodzaju badań i analiz. Stacja transformatorowa to mobilny kontener, który można przetransportowywać z miejca na miejsce dzięki czemu nie jest się ograniczonym miejscowo.