Kontenery - Eco Containers

Ostatnio dodane artykuły i aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami. Na bieżąco tworzymy treści ze świata kontenerów w formie poradnika, dzięki którym nasi użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o kontenerach.

Kontener biurowo-magazynowy pozwala na postawienie mobilnego obiektu, w którym można mieć zarówno swoje biuro jak miejsce do przechowywania dokumentów czy sprzętu. Może być on zarówno piętrowy jak i łączony w poiomie. Kontener może posiadać także zaplecze sanitarne.

Kontener sypialno-socjalny dla pracowników. Jest to mobilna sypialnia z funkcją sanitarną, a także może służyć jako mobilne biuro. Idealni sprawdzi się dla pracowników sezonowych czy dla wojska na ćwiczenia w terenie.

Kontenery barowe to mobilne punkty gastronomiczne, które pozwalają na prowadzenie własnej działalności zarówno sezonowej jak i całorocznej. Kontenery można dowolnie łączyć, powiększając dzięki temu przestrzeń.

Kompleks gastronomiczny to duży obiekt gastronomiczny stworzony z kilku kontenerów. Jest on mobilny dzięki czemu może działać sezonowo w różnych miejscach. Restauracja z kontenerów może łatwo stanąć na wszelkich eventach i wydarzeniach.

Kontenerowe laboratorium badań to nowoczesne rozwiązanie dla firm oraz instytucji i uniwersytetów. To mobilna jednostka badawcza, w której można wykonywać badania, testy, pomiary i analizy w dowolnym miejscu. Kontener jest w pełni wyposażony we wszystkie udogodnienia i instalacje potrzebne do badań....

Stacja transformatorowa to idealna opcja dla przemysłu. Służy do wykonywania wszelkiego rodzaju badań i analiz. Stacja transformatorowa to mobilny kontener, który można przetransportowywać z miejca na miejsce dzięki czemu nie jest się ograniczonym miejscowo.

Kontenerowy bank energii to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców branży przemysłowej. Kontener można zmodyfikować i postawić w dowolnym miejscu aby magazynował energię. Jest to ekologiczne rozwiązanie.

Biuro w kontenerze to opcja dla małych i mobilnych przedsiębiorców. Można postawić je w dowolnym miejscu i nie potrzebuje pozwolenia na budowę. Oferujemy kontenerowe biura w różnych rozmiarach. Sprawdzają się także jako pomieszczenia socjalne mogące być wyposażone także w zaplecze sanitarne.

Kontener chłodniczy Super Store to rodzaj kontenerów, który pomieści znacznie większe ilości ładunków niż standardowa chłodnia. Oprócz swojej zwiększonej pojemności posiada znacznie więcej zalet, do których zalicza się m.in.: mobilność czy ekonomiczność, a także łatwość obsługi. Kontenery te są modu...

Kontenery morskie są na co dzień narażone na działania eksploatacyjne związane z warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Przez to często ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom i zużyciu. Rodzaje zużycia mają różny stopień i często po drobnej naprawie sprawiają, że kontener nadaje się do pono...