Morskie

Kontenery morskie to najpopularniejsza możliwość transportowania ładunków drogą morską. Sprawdzają się również w tranzycie drogowym. Są alternatywą dla stawianych na stałe magazynów. Można w nim przechowywać każdego rodzaju towary. W celu zapobiegania uszkodzeniom zewnętrznym i szkodliwym...

Sprawdź ofertę

Morskie

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-24 z 33 pozycji
Aktywne filtry

Kontenery morskie to najpopularniejsza możliwość transportowania ładunków drogą morską. Sprawdzają się również w tranzycie drogowym. Są alternatywą dla stawianych na stałe magazynów. Można w nim przechowywać każdego rodzaju towary. W celu zapobiegania uszkodzeniom zewnętrznym i szkodliwym warunkom atmosferycznym, zbudowane są z wytrzymałych, stalowych konstrukcji. Mają różnorodne zastosowania - od organizacji przestrzeni biurowej, zaplecza socjalnego, szatni, punktu gastronomicznego czy nawet miejsca do zamieszkania. Tak naprawdę nie ma w tej kwestii ograniczeń, wszystko zależy od potrzeb, wielkości, przystosowania i możliwości aranżacji.

Kontenery występują w standardowej oraz podwyższonej (o 30 cm) wysokości i długościach: 10’, 20, 40’, 45’. W ofercie Eco Containers posiadamy szeroki wybór kontenerów morskich na sprzedaż i wynajem: double door, full side access, bulk oraz flat rack. 

Kontenery standardowe

Do najpopularniejszych wielkości kontenerów standardowych należą te o długościach 6 i 12 metrów (odpowiednio 20 i 40 stopowe). Ze względu na zunifikowane wymiary i uniwersalny charakter, najczęściej spełniają swoje funkcje jako magazyny oraz w transporcie drogowym i spedycji morskiej. Najlepiej sprawdzają się do przewozu małej ilości stosunkowo lekkiego towaru - pozwala to na konsolidację załadunku, do osiągnięcia dopuszczalnej ładowności, co może korzystnie wpływać na obniżenie kosztów. Wybór wielkości i ładowności kontenera zależy od indywidualnych potrzeb klienta i ładunków, które zamierza w nim przechowywać.

Kontenery podwyższane High Cube

O 30 cm wyższe od wyżej wymienionych, kontenery HC umożliwiają łatwiejszy załadunek i manewrowanie towarem w środku. Sprawdzają się także przy wyższych towarach. Istnieją również poszerzone wersje - Pallet Wide o długościach 40’ i 45’. Są to jedne z najpojemniejszych kontenerów na rynku.

Kontenery izolowane

Ściany, wrota i sufit kontenerów izolowanych pokryte są wełną mineralną o grubości około 10 cm. Wykończone są płytami MFP. Te elementy chronią ładunek wewnątrz przed działaniem czynników atmosferycznych. Budowane są na bazie używanych, odnowionych oraz nowych kontenerów. Istnieje możliwość wyposażenia w niezbędne instalacje, np. elektryczną, hydrauliczną. Po naprawie i konserwacji stają się estetycznym miejscem na składowanie surowców produkcyjnych, narzędzi i elektronarzędzi, sprzętu budowlanego i narzędzi ogrodowych.

Kontenery Open Top

Charakterystyczną cechą kontenerów Open Top, wyróżniającą je od innych typów, jest otwarty dach. Ładunek zabezpieczony jest od góry plandeką (opończą) z linką z zamknięciem celnym. Częściowo otwarta konstrukcja pozwala na przewóz towarów przekraczających wysokość standardowego kontenera i ułatwia manipulowanie ładunkami. Dzięki nim, po załadowaniu ponadgabarytowego frachtu, transport jest od razu gotowy do drogi.

Kontenery specjalne

Kontenery specjalnie różnią się od standardowych swoim przeznaczeniem, budową, właściwościami, wytrzymałością i trwałością. Służą do przewozu szczególnego rodzaju ładunków. 

Kontenery Bulk

Bulk to jeden z typów kontenerów specjalnych. Przeznaczony jest do transportu i przechowywania towarów sypkich, np. słód, kawę czy owies. Załadunek odbywa się przez specjalne śluzy zasypowe u góry, a rozładunek następuje przez wrota. W przypadku, gdy towar nie wypełnia całego kontenera, przydają się zamontowane wewnątrz uchwyty do dodatkowego zabezpieczenia.

Kontenery Flat Rack

Do ładunków wyjątkowo ciężkich i ponadgabarytowych stworzone zostały kontenery Flat Rack. Nie posiadają one dwóch ścian ani dachu. Czołowe ściany są mocno osadzone, a podłogi wzmacniane. Konstrukcje są wyjątkowo trwałe, a dodatkowo mają możliwość  mocowania, zabezpieczania i spiętrzania przewożonego towaru. Jest to istotne szczególnie na długich trasach. 

Kontenery Full Side Access

Full Side Access to kontenery, które oprócz standardowych drzwi na jednym z krótszych boków, mają również drzwi na ścianach bocznych, otwierające się na całej długości. Ułatwia to załadunek, a ponadto przy konieczności rozładunku towaru znajdującego się w gnębi wnętrza, nie ma potrzeby rozładowywania poprzedzającej go zawartości.

Kontenery Off-Shore

Off-Shore to kontenery specjalnego przeznaczenia, do przechowywania oraz transportowania materiałów używanych, np. w przemyśle naftowym i gazowym. Mają wzmocnioną konstrukcję, specjalnie przygotowaną do ekstremalnych warunków. Mogą być używane na platformach wiertniczych dzięki zamontowanym dodatkowym zaczepom.

Kontenery Double Door

Bazując na kontenerach standardowych, powstały modele Double Door. Dzięki swojej konstrukcji są bardzo mobilne. Posiadają dwie pary drzwi, dzięki czemu towar może być ładowany z dwóch stron jednocześnie. Istnieje także wersja High Cube, wyższa o 30 cm do ładunków o nietypowych rozmiarach.

Kontenery morskie w Eco Containers

Jako firma Eco Containers sprzedajemy i wynajmujemy m.in. kontenery morskie. Oferujemy szeroki wybór zarówno standardowych opcji, jak i ze specjalnym przeznaczeniem, w różnych rozmiarach. Różnorodność asortymentu i możliwości wyboru spełni oczekiwania każdego klienta. W przypadku wynajmu, proponujemy zarówno krótko- i długoterminowy. Jest to dobra opcja dla firm, które potrzebują zaspokoić potrzeby magazynowe lub transportowe, związane z realizowanym projektem w danej chwili. Koszt dzierżawy jest o wiele korzystniejszy cenowo niż zakup kontenera i pozwala na wykonanie niezbędnych prac, nie powodując przy tym zastoju w pracy przedsiębiorstwa.

Tagi : kontenery morskie kontener morski kontenery morskie cena kontener morski cena kontenery morskie nowe kontenery morskie nowe