Biurowe

Budowlany Na każdej budowie potrzebne jest miejsce, w którym będzie można bezpiecznie składować materiały budowlane (szczególnie te narażone na działanie wody i wilgoci) oraz narzędzia (zwłaszcza sprzęt elektryczny i precyzyjne przyrządy miernicze). Zamiast prowizorycznego baraku warto...

Sprawdź ofertę

Biurowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Budowlany

Na każdej budowie potrzebne jest miejsce, w którym będzie można bezpiecznie składować materiały budowlane (szczególnie te narażone na działanie wody i wilgoci) oraz narzędzia (zwłaszcza sprzęt elektryczny i precyzyjne przyrządy miernicze). Zamiast prowizorycznego baraku warto ustawić kontener, który chroni przed działaniem pogody, izoluje od wilgoci, jak również zabezpiecza przed kradzieżą.

Taki kontener może ponadto pełnić rolę szatni oraz stołówki dla załogi oraz biura dla specjalistów. Czyste i przyjemne dla oka wnętrze wzbogacone jest w standardzie instalacją elektryczną, grzejnikiem olejowym, lampami, a także oknem i drzwiami, w których montujemy dodatkowe zabezpieczenia.

kontenery budowlane

Kontenery morskie przez lata zyskały wiele nowych zastosowań. Chłodnie, magazyny, pomieszczenia mieszkalne, socjalne czy instalacje artystyczne stworzone na podstawie tych stalowych konstrukcji nikogo już nie dziwią. Szereg możliwości, jeśli chodzi o wyposażenie i możliwość łatwego przenoszenia powodują, że pomysłów na ich wykorzystanie wciąż przybywa. 

Kontenery jako pomieszczenia biurowe na budowie

Najczęściej kontenery, zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem, spotkać możemy w depotach kontenerowych i podczas transportu na kontenerowcach. A poza drogą morską? Prym wiodą kontenery wykorzystywane na budowach jako pomieszczenia służące przechowywaniu materiałów budowlanych i narzędzi, a także jako szatnie dla pracowników, biuro dla kierownika budowy oraz do przyjmowania kontrahentów. W porze letniej służą często jako miejsca do prowadzenia działalności sezonowych, na przykład gastronomii. Możliwość szybkiego przewożenia kontenerów, zmiany ich wnętrza i funkcji jest świetnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw. W bardzo prosty, a zarazem tani sposób można stworzyć własne miejsce do prowadzenia biznesu, przyjmowania klientów i negocjacji z klientami. Kontener jest gotowy do użytku od razu po dostarczeniu go na miejsce. Jedynym kosztem, jaki ponosi klient jest koszt wynajmu lub zakupu kontenera. Wnętrze można zaaranżować według swoich potrzeb i gustu. Biuro zorganizowane w kontenerze może być miejscem do pracy przy dokumentach na budowie, ale nie tylko! Taka opcja jest idealna dla osób, które dopiero zaczynają prowadzić własny biznes, prowadzą działalność tylko przez część roku lub po prostu nie mogą uzyskać pozwolenia na budowę w wybranym miejscu. Wówczas z pomocą przychodzą stalowe konstrukcje, które są trwałe i funkcjonalne, a do tego odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zamontowanym oknom i aranżacji wnętrza według własnych upodobań, siedząc w środku takiego pomieszczenia  możemy poczuć się jak w tradycyjnym, murowanym budynku. Kontenery można podłączyć do sieci energetycznej i wodnej, co pozwala na umieszczenie w nich sanitariatów i organizację przestrzeni socjalnej. Również piętrowe biuro to nie problem - kontenery można ze sobą dowolnie łączyć. Ściany zewnętrzne mogą przybrać dowolnie wybrany kolor z palety RAL.

Kontenery biurowe na sprzedaż i wynajem Eco Containers

W Eco Containers posiadamy szeroki wybór kontenerów budowlanych i biurowych zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Pierwszą opcję polecamy podmiotom realizującym zlecenia na bieżąco, z miejscem na trzymanie kontenerów pomiędzy zmianą miejsca pracy. Druga będzie bardziej korzystna w przypadku jednorazowych robót, własnego zaplecza kontenerów i chwilowej potrzeby posiadania większej ilości zamkniętej przestrzeni, a także dla mniejszych firm bez środków na inwestycję we własny kontener. Do cieszących się największą popularnością kontenerów z naszej oferty zaliczyć możemy 20’HC Kontener budowlany STRONG i 20’HC Biurowo - magazynowy kontener KOMBI.

20’HC Kontener budowlany STRONG

Ten kontener może pełnić wiele ról - od magazynu na materiały i sprzęt budowlany, aż po biuro i pomieszczenie socjalne. Ma aż 6 metrów długości, dodatkowo chroni wnętrze przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz kradzieżą. Znajdziemy w nim instalację elektryczną, okna, drzwi przemysłowe, lampy LED oraz grzejnik. Wszystkie te elementy są niezbędne do pracy biurowej, a także do przechowywania rzeczy bez obaw o wilgoć i łatwy dostęp osób trzecich. Możemy również adaptować środek kontenera według wymagań i potrzeb klienta, podobnie jest z doborem koloru powłok zewnętrznych z palety RAL.

20’HC Biurowo - magazynowy kontener KOMBI

Model kontenera KOMBI to modyfikacja kontenera morskiego. Dzieli się na dwie przestrzenie: jedną - biurową o powierzchni 5,3 m² i drugą - magazynową o powierzchni 7,3 m². Co ważne - oba pomieszczenia mają osobne wejścia. Jest mobilny, wytrzymały na czynniki zewnętrzne, a także zabezpieczony przed deszczem i wilgocią. W środku znajdziemy kompletną instalację elektryczną z przyłączem. Swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim na placu budowy, jednak jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować jego wnętrze i funkcje na życzenie naszego klienta.Kontenery budowlane
Ocena 5/5 Głosów 31

Tagi : kontener budowlany kontener budowlany kontener budowlany cena kontener budowlany wynajem cena kontenery budowlane kontenery budowlane producent kontenery budowlane wynajem wynajem kontenerów budowlanych wypożyczalnia kontenerów budowlanych