Kontenery - Eco Containers

Wynajem kontenerów - wskazówki

kontener morski

Wynajem kontenerów - wskazówki

Kontenery morskie zostały wynalezione do transportu towarów na duże odległości. Dzięki temu są trwałe, niezawodne, łatwe w użyciu, dobrze chronią zawartość przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Ponieważ posiadają dużą pojemność, wentylację, chłodzenie a czasem nawet system ogrzewania spełniają wymagania klientów. Dzięki tym wszystkim cechom wynajem kontenerów stał się bardzo popularną usługą.

Nasza firma zajmuje się wynajmem kontenerów i chętnie udzielamy wskazówek odnośnie przeprowadzania tej procedury. Oferujemy zarówno wynajem krótko i długoterminowy, dzięki czemu można korzystać z kontenera w dowolnym okresie czasu i do różnych zastosowań. Z pierwszego wariantu najczęściej korzystają firmy, które potrzebują jednorazowo przewieźć swój ładunek lub chcą przeznaczyć kontener na magazyn. Firmy, które nie dysponują dużą powierzchnią magazynową chętnie wynajmują kontenery na dłużej, aby zwiększyć ilość miejsca do przechowywania towarów. Każdy klient może w dowolnym momencie dokonać wymiany kontenera na inny model. Nasze kontenery znajdują różnorodne przeznaczenie i są wynajmowane do prowadzenia tymczasowej działalności np. na punkt gastronomiczny, handlowy, przebieralnię, stołówkę itp.

Gdzie kontenery morskie są najczęściej wynajmowane?

Obecnie aktywnie wykorzystuje się nową koncepcję przepływu towarów. Istnieją specjalne kontenery, w których ładunek jest umieszczany i transportowany różnymi metodami. Każdy rodzaj ma swoją własną charakterystykę i przy wyborze należy zwrócić uwagę na rodzaj przewożonego ładunku. Kontenery są przystosowane do ładunków o różnej wielkości, można wybrać modele od 20 do 40 stóp. Kontenery należy wynająć w przypadkach, gdy trzeba jednorazowo pomieścić różne rzeczy na statku. Jeśli nie jest to stałe działanie, lepiej skontaktować się z naszą firmą, która specjalizuje się w wynajmie kontenerów różnej wielkości. Pomoże to zaoszczędzić pieniądze na sprzęcie, a także zapewni niezawodny i bezpieczny transport towarów.

Kontenery można łatwo przekształcić w tymczasowe magazyny towarów handlowych lub rzeczy osobistych. A w terenie kontener morski jest w stanie zastąpić przebieralnię budowlaną lub tymczasowe mieszkanie. Kontenery morskie mogą być wyposażone w agregat chłodniczy, który utrzymuje określony reżim temperaturowy, czujniki ciśnienia. Dlatego będzie można tu przechowywać dowolne towary: żywność, leki, zabawki dziecięce, meble, naczynia. Główną zaletą kontenerów jest możliwość obejścia się bez budowy magazynu, co wymagałoby znacznego zwiększenia kosztów.

Warunki wynajmu kontenerów morskich na magazyn

Decydując się na wynajem kontenera trzeba będzie podpisać stosowną umowę. Takie działania sprowadzają się do zabezpieczenia prowadzonej działalności gospodarczej i dotyczy to obydwu stron. Współpracując z naszą firmą, masz pewność, że umowa będzie przejrzysta i nie będzie zawierała niezrozumiałych zapisów. Taki dokument uwzględnia niezbędne dane takie jak: co jest przedmiotem wynajmu, adres na jaki zostanie dostarczony kontener, koszt wynajmu a także warunki płatności. Ważny jest czas na jaki będzie wynajmowany kontener morski, dlatego musi pojawić się taki punkt w treści umowy. Pamiętaj, że dłuższy czas wynajmu wiąże się z niższymi stawkami co jest bardziej opłacalne.

Umowa o wynajem kontenera zawiera także sposób dostarczenia go na miejsce przeznaczenia. Nasza firma zobowiązuje się do załadowania, przetransportowania kontenera i jego rozładowania. Jeżeli będzie taka konieczność jako najemca będziesz musiał uzyskać pozwolenie na wjazd pojazdu ciężarowego. Dzieje się tak na przykład w sytuacji ograniczeń tonażowych. Wszystkie wynajmowane przez nasza firmę kontenery są odnowione, dzięki czemu spełniają normy i wymagania pod kątem technicznym i wizualnym. Dużym zainteresowaniem cieszą się kontenery wyposażone w agregaty chłodnicze co jednocześnie wiąże się z ograniczeniem kosztów. Osiągnięcie wysokiej jakości przewozu towaru lub jego magazynowania jest celem naszej firmy, posiadamy doświadczenie wynajmie takich metalowych pojemników.

Wynajem kontenerów korzystnym rozwiązaniem dla osób prywatnych i prawnych

Kontenery morskie do ładunków suchych to metalowe pojemniki wielokrotnego użytku służące do transportu towarów transportem lądowym i wodnym, długoterminowego przechowywania towarów i rzeczy osobistych, które nie wymagają specjalnych warunków temperaturowych. W razie potrzeby wszystkie konstrukcje modułu metalowego są izolowane materiałami termoizolacyjnymi. Zakup nowego kontenera jest kosztownym przedsięwzięciem, dlatego osoby prywatne i małe firmy często wynajmują kontenery używane które zachowały swoją wydajność.

Posiadamy w ofercie standardowe rozmiary kontenerów: 20 stopowe (6 x 2,4 x2,6 m) i 40 stopowe (12,2 x 2,4 x 2,6) oraz kontenery specjalne 20’HC podwyższane (6 x 2,4 x 2,9m). Każdy z nich jest doskonałym rozwiązaniem dla powiększenia przestrzeni magazynowej oraz zorganizowania wygodnego biura.

Jeśli konieczne jest przemieszczenie dużej ilości ładunku na raz lub transport należy przeprowadzić jak najszybciej, wówczas nie można zrezygnować z wynajmu kontenerów. Bardzo trudno jest znaleźć wysokiej jakości sprzęt i kupić go w krótkim czasie, dlatego warto go wypożyczyć. Wynajęcie specjalnego kontenera będzie również najlepszym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz obniżyć koszty związane z transportem. Jeśli przeprowadzasz się do nowego miejsca zamieszkania, możesz również wynająć kontenery, pozwoli to przewieźć każdy duży ładunek z najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Aby wynająć kontener wysokiej jakości, należy skontaktować się z naszą wyspecjalizowaną firmą. Doradzimy, wynajmiemy sprawny i czysty kontener na korzystnych warunkach.