Dom

Kontenery mieszkalne - modyfikacje kontenerów morskich  Kontener jest w stanie zastąpić domek letniskowy lub przyczepę kempingową, zapewniając wysoki standard osobom, które w nim przebywają. W EcoContainers posiadamy kontenery mieszkalne House dostępne w trzech wariantach: deweloper plus,...

Sprawdź ofertę

Dom

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Kontenery mieszkalne - modyfikacje kontenerów morskich 

Kontener jest w stanie zastąpić domek letniskowy lub przyczepę kempingową, zapewniając wysoki standard osobom, które w nim przebywają. W EcoContainers posiadamy kontenery mieszkalne House dostępne w trzech wariantach: deweloper plus, comfort oraz premium. W pierwszym przypadku oddajemy kontener w stanie deweloperskim. Drugi stanowi etap pośredni pomiędzy stanem deweloperskim, a byciem gotowym do zamieszkania. W ostatnim zaś wykonujemy całość prac, łącznie z umeblowaniem, jak również urządzeniem kuchni i łazienki. Stosując odpowiednią aranżację możemy stworzyć wnętrze, które będzie przypominać pokój hotelowy ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami.

EcoContainers Kontener mieszkalny.jpg
EcoContainers Kontenery mieszkalne.jpg

Trwała i szczelna konstrukcja umożliwia swobodne korzystanie z kontenera mieszkalnego przez cały rok, niezależnie od temperatur czy warunków pogodowych. Jak zatem przerobić kontener na mieszkanie? Ponieważ specjalizujemy się w modernizacjach tego typu konstrukcji, potrafimy w sposób profesjonalny zmienić układ wnętrza, wykonując wszystkie niezbędne prace. Zainstalujemy także drzwi i okna, czyniąc wnętrze jasnym i przytulnym. Zadbamy ponadto o bezpieczeństwo mieszkania, stosując dodatkowe systemy zabezpieczeń. Sprawdzi się również w charakterze miejsca letniego wypoczynku. Może być noclegiem dla pracowników tymczasowych, oferując niższe koszty użytkowania. Z przyjemnością dobierzemy optymalny kontener mieszkalny, dostarczając pod wskazany adres kompleksowo zrealizowany projekt.