Dla ludzi

Biznes - modyfikacje kontenerów morskich  Możliwość szybkiej i sprawnej adaptacji wnętrza kontenera czyni z niego idealne rozwiązanie dla wielu gałęzi biznesu. Wysoka mobilność, łatwość przebudowy, możliwość montażu dodatkowych drzwi i okien, jak również instalacji elektrycznej,...

Sprawdź ofertę

Dla ludzi

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Biznes - modyfikacje kontenerów morskich 

Możliwość szybkiej i sprawnej adaptacji wnętrza kontenera czyni z niego idealne rozwiązanie dla wielu gałęzi biznesu. Wysoka mobilność, łatwość przebudowy, możliwość montażu dodatkowych drzwi i okien, jak również instalacji elektrycznej, pozwalają w tani i prosty sposób stworzyć pomieszczenia biurowe, sypialnie dla pracowników w delegacjach, punkty gastronomiczne i handlowe, klimatyczne kawiarnie albo miejsce pod oryginalne eventy. Zastosowanie kontenera w biznesie przynosi odczuwalną korzyść w postaci oszczędności. Właściwie jedynym kosztem, jaki trzeba ponieść, jest koszt zakupu/wynajmu kontenera. Co ważne, jest on gotowy do pełnienia swojej roli od razu po dowiezieniu na miejsce przeznaczenia. Oferując spersonalizowaną modyfikację wnętrza dostarczymy kontener o dokładnie takich funkcjonalnościach, jakich wymaga dana branża, a nawet konkretny rodzaj prowadzonego biznesu.

EcoContainers Kontener gastronomiczne.jp
EcoContainers Kontenery biurowe.jpg

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaaranżujemy wnętrze tak, by zapewnić Tobie, Twoim współpracownikom oraz Twoim klientom maksymalny komfort użytkowania. Przeprowadzona modernizacja zamieni kontener w przytulne wnętrze, w którym może się mieścić komfortowe biuro ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami, także z klimatyzacją, węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym. Profesjonalnie podejdziemy również do kwestii socjalnych, adaptując kontener na potrzeby sypialni dla załogi pracującej w delegacji. Oprócz sprzedaży i wynajmu kontenerów oferujemy także przebudowę, zgodnie z ich późniejszym przeznaczeniem. Szczegóły uzgodnimy podczas kontaktu. Zapraszamy!

Tagi : biuro z kontenerów biuro z kontenerów morskich kontener biurowy cena sprzedaż kontenerów