Kontenery - Eco Containers

Kontener biurowo-magazynwy. Postaw na sprytne 2 w 1

kontener biurowy

Kontener biurowo-magazynowy. Postaw na sprytne 2 w 1

Mobilne pomieszczenie łączące funkcję biura i podręcznego magazynu? Od teraz to możliwe. Poznaj kontenery biurowo-magazynowe, które doskonale sprawdzają się zarówno jako przestrzeń do przechowywania, jak i wykonywania prostych czynności biurowych. Odkryj wszystkie zalety kontenerów biurowo-magazynowych w Eco Containers.

Poznaj kontener biurowo-magazynowy

Mobilne pomieszczenie łączące w sobie biuro oraz magazyn to nic innego jak specjalnie zmodyfikowany nowy kontener morski. Podzielony jest na dwie osobne, odpowiednio przystosowane do swojej roli, części.  Część biurowa wyposażona jest m.in. w okno, wysokiej klasy drzwi techniczne oraz wydajny grzejnik. Część magazynowa posiada podwójne gniazdko, oświetlenie LED oraz oryginalne wrota kontenerowe, gwarantujące szybkie i łatwe korzystanie z przestrzeni składowej. Przeczytaj, jak zabezpieczamy i przystosowujemy kontenery morskie do konkretnych zadań.

Przemyślana budowa oraz bardzo wysoka trwałość (testowana na morzach i oceanach) sprawiają, że wraz z kontenerem biurowo-magazynowym otrzymujesz nie tylko ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, ale także wysoką jakość, która stanowi gwarancję wieloletniej eksploatacji.

kontener biurowo

Gdzie sprawdzi się kontener biurowo-magazynowy?

Kontener biurowo-magazynowy odnajdzie się w trudnych warunkach, tj. na budowach i w szeroko rozumianym przemyśle. Przede wszystkim przez wzgląd na wspomnianą już trwałą, odporną na  niekorzystne warunki zewnętrzną konstrukcję. Właśnie w takich miejscach zastosowanie odnajdą obie jego funkcje:

* biurowa – kiedy przyjdzie podpisać zezwolenia i umowy w trakcie rozpoczętych już prac budowlanych lub zaprosić kontrahenta do dyskusji w możliwie dogodnych warunkach;
* magazynowa – do przechowywania poszczególnych materiałów, celem uniknięcia ich uszkodzenia, np. poprzez wiatr, pył, opady czy niekorzystną temperaturę. Więcej o zastosowaniu kontenera jako magazynu przeczytasz również w artykule: 

Sprzedaż i wynajem kontenerów morskich

Pamiętaj, że oprócz wspomnianego kontenera na budowę, w naszej ofercie znajdziesz również 

chłodnie kontenerowe, kontenery do mrożenia szokowego czy przystosowane pod konkretną działalność, np.  kontenery gastronomiczne.

Kontenery biurowo-magazynowe oraz wszystkie pozostałe, które znajdują się w portfolio Eco Containers możesz zarówno kupić albo wynająć - wybór należy do Ciebie. My zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji i postaramy się, aby zawsze był  on dla Ciebie satysfakcjonujący. Celem ustalenia szczegółów zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Zobacz kontener biurowo-magazynowy w sklepie Eco Containers

kontener magazynowywnetrze biurowe