Kontenery - Eco Containers

Kontener do mrożenia szokowego? Tylko blastfreezer

kontener chłodniczy

Kontener do mrożenia szokowego? Tylko blastfreezer

Potrzebujesz sprawdzonego miejsca, gdzie szybko i skutecznie zamrozisz produkty? Doskonale się składa, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj kontener typu Blastfreezer i ciesz się pomieszczeniem, które otwiera drogę do schładzania i mrożenia produktów – szybszego i wygodniejszego niż kiedykolwiek.

Kontener do mrożenia szokowego

Blastfreezer to inaczej chłodnia kontenerowa, umożliwiająca szybkie, szokowe i przede wszystkim efektywne chłodzenie produktów, które chcesz w niej przetrzymywać. Co więcej, kontener do mrożenia szokowego jest całkowicie mobilny, zatem zawsze możesz go bezproblemowo i wygodnie przetransportować z miejsca na miejsce.

To jednak nie koniec zalet. Musisz wiedzieć, że chłodnie kontenerowe są wykonane z najlepszej klasy materiałów, przez co gwarantują doskonałą izolacje termiczną dla przechowywanych produktów. Ich przewagą jest również to, że aby z nich korzystać nie potrzebujesz zezwolenia na budowę – możesz je postawić gdzie chcesz i jak Ci wygodnie – bez zbędnych formalności.

chlodnia szokowa

Chłodnia kontenerowa w Eco Containers – sprzedaż i wynajem

Większość z kontenerów chłodniczych posiadamy w swoim magazynie „od ręki”. Wystarczy wybrać chłodnię, opłacić zamówienie i cieszyć się funkcjonalnym  pomieszczeniem – bez zbędnego czekania. Jeśli idzie o kontenery do mrożenia szokowego Blastfreezer, możesz z kolei wybierać spośród dwóch rodzajów, które różnią się głównie wielkością. W naszej ofercie znajdziesz:

Kontener chłodniczy Blastfreezer 20’RF – posiadający dwa agregaty chłodnicze, które natychmiastowo obniżają temperaturę wewnątrz i sprawnie utrzymują ją na stałym poziomie. Jest to produkt fabrycznie nowy, po jednej podróży morskiej od producenta. Dostępny w kolorze białym.
Kontener chłodniczy Blastfreezer podwyższany 40’HCRF – wyposażony w aż 5 agregatów chłodniczych, które szokowo obniżają temperaturę zamrażając  umieszczone w nim produkty. Kontener ten jest w stanie zmieścić nawet do 14 europalet oraz ładunek ważący nawet ponad 23 tony.

Z przyjemnością doradzimy Ci zarówno w wyborze odpowiedniego kontenera, ale także wykonamy odpowiednie modyfikacje, aby spełnić wszystkie wymagania. Kontenery chłodnicze możesz kupić lub wynająć terminowo. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób oraz jak długo zamierzasz z nich korzystać.

Zapraszamy do kontaktu i pozostajemy do dyspozycji