Kontenery - Eco Containers

Self-storage. Kontenery używane jako osobiste magazyny

self storage

Self-storage. Kontenery używane jako osobiste magazyny

Poznaj naszą ofertę i przekonaj się w jaki sposób kontenery morskie wykorzystują swoje drugie życie. Zobacz genialne efekty renowacji oraz prac konserwacyjnych. To właśnie one gwarantują,  że używany kontener morski będzie stanowił pojemny, bezpieczny i trwały magazyn osobisty. Poczuj się niczym w „Wojnach magazynowych” i stwórz swój własny self-storage, wybierając go z oferty Eco Containers.

Moda na magazyny self-storage. O co chodzi?

Self-storage to nic innego jak przestrzenie użytkowe tworzące magazyny z używanych kontenerów morskich. Tchnięcie w nie drugiego życia i wykorzystanie jako miejsca do przechowywania – szczególnie w ostatnim czasie – znacznie zyskało na popularności. Co jest tego zasługą? Otóż, dzieje się tak głównie dlatego, że ta samoobsługowa „skrytka” jest bardzo praktyczna, prosta w obsłudze i nie wymaga większego zaangażowania oraz konieczności ciągłego doglądania jej ze strony użytkującego.

Trwałość kontenerów self-storage to ich główny atut

W tym miejscu warto zwrócić uwagę, że poprzez testowaną uprzednio na morzu trwałość (kontenery przemierzają przecież setki morskich mil), magazyny self-storage proponowane przez Eco Containers zapewniają niezwykle bezpieczną przestrzeń dla przechowywanych w niej rzeczy. Ta z kolei perfekcyjnie radzi sobie dosłownie na każdym gruncie. Magazyn self-storage sprawdzi się zatem do przechowywania  zarówno drogich maszyn, narzędzi czy materiałów budowlanych wymagających optymalnej temperatury, jak i np. dokumentów, akcesoriów czy przedmiotów codziennego użytku.

kontener-high-cube

Wybierz swój self–storage z kontenera

W ofercie Eco Containers znajdziesz szeroką gamę kontenerów, które pomogą stworzyć Ci swój własny self-storage. Możesz wybierać spośród różnych wersji rozmiarowych, sposobu ładowania kontenera, pakowności oraz w oparciu o proponowane dodatki – jednym z nich może być np. instalacja elektryczna.

Mobilność magazynu z kontenera działa na plus

Pamiętaj, że główną i najważniejszą zaletą kontenerów magazynowych jest ich mobilność, która daje Ci możliwość przemieszczania ich z miejsca na miejsce nawet przy pełnym załadunku, bez konieczności wyciągania przechowywanych w nich rzeczy. Taki self-storage z kontenera to gwarant tego, że to czego potrzebujesz masz nie tylko porządnie zabezpieczone, ale i w każdej chwili pod ręką.

kontener 8dc