Kontenery - Eco Containers

Czy kontener to dobry magazyn na opony samochodowe?

kontener morski

Czy kontener to dobry magazyn na opony samochodowe?

Odpowiednio dobrany kontener idealnie sprawdzi się do magazynowania opon podczas zimy. Daje bowiem możliwość ich praktycznego rozmieszczenia – a jak wiadomo nie są one wcale takie małe. Co jednak najważniejsze, zapewnia optymalne warunki do przechowywania, w tym adekwatną temperaturę. Innymi słowy, jest to proste i elastyczne rozwiązanie, które wraz z nadejściem jesieni zapewni zarówno osobom prywatnym, jak i firmom możliwość bezpiecznego przechowywania opon samochodowych.

Kontener sprawdzi się jako magazyn na opony

Idzie jesień a wraz z nią pora do zmiany opon na zimowe. Co zatem zrobić z oponami letnimi, aby nie uległy destrukcji i móc cieszyć się nimi w pełni podczas kolejnego sezonu? Jak bezpiecznie powinny przechowywać je firmy, które zajmują się wymianą i sprzedażą opon? Odpowiedź jest jedna: musimy je odpowiednio przechowywać, a tym samym zabezpieczyć. Szczególnie na czas, kiedy na dworze rządzą ulewy, mrozy i wilgoć. Kontenery od Eco Containers gwarantują optymalne warunki do magazynowania opon samochodowych, dlatego doskonale w tym pomogą.

kontener izolowaney

Magazyn na opony. Jaki kontener będzie najlepszy?

Najlepsze warunki do przechowywania opon, jeśli chodzi o temperaturę zapewni kontener izolowany, który skutecznie chroni składowane w nim rzeczy przed wiatrem, mrozem, deszczem i wilgocią, a do tego dostępny jest w różnych rozmiarach. Możemy również postawić na kontenery typu Full Side Access lub Double Door, które ułatwiają proces układania opon w swoim wnętrzu, przez wzgląd na dodatkowe wejścia.

Bez względu na to, który kontener wybierzemy, wszystkie w swojej morskiej podróży przeszły naprawdę wiele, a co za tym idzie, wykonane są z materiałów odpornych na sztormy. Daje to pewność, że nie tylko będą doskonale chroniły opony, ale nie zawiodą pod kątem trwałości i jest to inwestycja na lata.  

Kontener na opony przyda się wszystkim

Wyjątkowa budowa kontenerów morskich oferowanych przez Eco Containers gwarantuje, że mogą z nich korzystać zarówno osoby prywatne na swojej posesji, jak i warsztaty i firmy samochodowe. Ich ogromna powierzchnia sprawia, że jako praktyczny magazyn mieszczą jednorazowo nawet kilkadziesiąt kompletów opon.

Co więcej, można również swobodnie zwiększać ten potencjał, ustawiając kontenery na sobie np. piętrowo, przez co również zaoszczędzimy powierzchnię wokół nich. Warto wspomnieć również o tym, że magazyny na opony z kontenerów są oczywiście w pełni mobilne, a to sprawia, że przewożenie opon samochodowych np. z jednego oddziału firmy do drugiego nie stanowi żadnego problemu i nie wymaga każdorazowego rozładowywania ekwipunku.

Poznaj kontenery Eco Containers bliżej

kontener morski