Kontenery - Eco Containers

Wynajem kontenerów biurowych

Biuro, magazyn a może szatnia? Kontenery biurowe dostępne na wynajem idealnie sprawdzą się w każdej roli. Swoje zastosowanie mają głównie na placach budowy i w plenerze ale nie tylko. Oferujemy 6 metrowe kontenery, które są w pełni sprawne, występujące w wariancie samej powierzchni biurowej oraz podzielonej z przestrzenią magazynową.

Kontenery biurowe dostępne w ofercie

Kontener biurowy wykonany jest w wersji zbliżonej do kontenera 20’HC. Posiada on ściany zbudowane z wymiennych paneli. Ma on około 6m długości i 2,8m wysokości. Wyposażony jest w okna i drzwi oraz instalację elektryczną.

Kontener budowlany wykonany został na bazie kontenera morskiego 20’HC. Służy on głównie jako magazyn na placach budowy dla sprzętu i narzędzi, chroniąc je przed warunkami atmosferycznymi, ale dzięki wyposażeniu w instalację elektryczną, lampy LED i grzejnik może być także pomieszczeniem socjalnym.

Połączenie przestrzeni biurowej z magazynową to zaleta kontenera KOMBI. Ma on 6m i pełni funkcję biura oraz magazynu, które posiadają osobne wejścia. Kontener wyposażony jest w instalację elektryczną.

Na placu budowy warto mieć miejsce do bezpiecznego przechowywania sprzętu gdyż ułatwia to pracę i zachowanie porządku. Oprócz ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, kontenery biurowe stanowią także zabezpieczenie przed kradzieżą. Nadadzą się również jako miejsce do przyjmowania kontrahentów i interesantów oraz dla kierownika budowy do analizy projektów i wykonywania obowiązków zarządczych. Niezbędne jako pomieszczenie stróżówki dla pracowników ochrony.

Wynajem kontenerów biurowych i kontenerów budowlanych ma zastosowanie głównie w branży budowlanej, gdzie ważne jest miejsce, w którym można np. spokojnie się przebrać w robocze ubrania. Odpowiednie pomieszczenie można w tym wypadku stworzyć dzięki kontenerowi. Ochroni on pracowników przed chłodem i zapewni komfort w przygotowaniu do pracy.

Wewnątrz kontenera możliwe jest także urządzenie pomieszczenia socjalnego dla pracowników. Wystarczy wstawić stół i krzesła, lodówkę, czajnik i kuchenkę mikrofalową. Regeneracja podczas pracy fizycznej jest bardzo istotna, każdy pracownik doceni możliwość odpoczynku w sprzyjających warunkach.

Wynajem kontenera biurowego jest bardziej opłacalny niż zakup, szczególnie w przypadku mniejszych firm gdzie nie ma potrzeby inwestować w zakup kilku kontenerów na narzędzia i kolejnych z przeznaczeniem socjalnym. Nie wiąże się on z jednorazowym, dużym nakładem finansowym i można dopasować wielkość oraz ilość potrzebnych pomieszczeń pod własne wymagania, a po zakończonej inwestycji nie trzeba się martwić o miejsce na przechowywanie kontenerów.

W Eco Containers wynajmujemy kontenery czyste, sprawne technicznie, regularnie naprawiane i konserwowane. Wyposażone są w instalację elektryczną, z oknem i drzwiami przemysłowymi. W ofercie mamy różne ich rodzaje i wielkości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta. Jesteśmy elastyczni również jeśli chodzi o dopasowanie pomieszczeń wewnątrz i malowanie zewnętrznych powłok na kolor dobrany według gustu kontrahenta. Gotowy kontener biurowy dostarczamy wraz z rozładunkiem na terenie całego kraju, a także w Europie.