Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’OT Open Top – używany

Kontener morski 40’OT Open Top – używany

Kontener morski 40’OT Open Top – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12029 mm x szerokość 2345 mm x wysokość 2385 mm

Pojemność

66.8m³

Ładowność

28 450kg

Waga

4050 kg

Kontener 40’OT Open Top dedykowany jest towarom niestandardowym. Dzięki otwartemu dachowi można je ładować od góry np. za pomogą dźwigu. Dostępny jest w wersji używanej, lecz pomimo śladów zużycia jest w pełni sprawny technicznie. Kontener ma 12m długości i posiada ładowność wynoszącą 28 450 kg.

Model 40 stopowy jest mobilny, dzięki czemu może służyć w transporcie oraz jako mobilny magazyn. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Dach kontenera jest otwarty i może zostać zabezpieczony plandeką z zamknięciem celnym. Podłoga zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery używane można także poddać gruntownej renowacji, do której zalicza się piaskowanie oraz ponowne lakierowanie,  dzięki czemu przywracamy jemu dawną prezencję. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. W kontenerze open top istnieje również możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Pojedynczy pojemnik może zostać przewieziony autem z dźwigiem HDS bądź w pojedynkę na naczepie 12-metrowej.  Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 5 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu