Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’OT Open Top – używany

Kontener morski 20’OT Open Top – używany

Kontener morski 20’OT Open Top – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5898 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2390 mm

Pojemność

32,5m³

Ładowność

21 830 kg

Waga

2 250 kg

Kontener 20’OT Open Top służy do transportu lub magazynowania niestandardowych towarów. Można je ładować od góry np. za pomogą dźwigu. Dostępny jest w wersji używanej, lecz pomimo śladów zużycia jest w pełni sprawny technicznie. Kontener posiada ładowność wynoszącą 21 830 kg.

Model 20 stopowy jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Dach kontenera jest otwarty i może zostać zabezpieczony plandeką. Podłoga zbudowana jest zaś ze sklejki o grubości 28mm, na której z łatwością można operować ładunkiem ustawionym na paletach. 

Kontenery używane można także poddać gruntownej renowacji, do której zalicza się piaskowanie oraz ponowne lakierowanie,  dzięki czemu przywracamy jemu dawną prezencję. Barwę lakieru możemy dopasować do indywidualnych upodobań klienta. W kontenerze open top istnieje też możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy pojemnik przewiezie auto z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, można przewieźć 2 kontenery 20’OT jednocześnie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji kontenera używanego wynosi do 5 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu