Kontenery - Eco Containers

Kontenery 10’OFF Off Shore - nowy

Kontener morski 10’OFF Off Shore - nowy

Kontener morski 10’OFF Off Shore - nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 2291 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 2891 mm x szerokość 2350 mm x wysokość 2090 mm

Pojemność

15,9m³/5 europalet

Ładowność

8 900 kg

Waga

2 600 kg

Kontener 10’OFF Off Shore to produkt specjalnego zastosowania, przeznaczony do przechowywania oraz transportowania materiałów używanych m.in. w przemyśle naftowym i gazowym. Jest to produkt fabrycznie nowy, po jednej podróży morskiej od producenta, o wzmocnionej konstrukcji przystosowanej do przewozu ładunków w ekstremalnych warunkach. Dzięki dodatkowym zaczepom może być używany na platformach wiertniczych. Kontener ma 3m długości i może zmieścić w środku do 5 europalet, a jego ładowność maksymalna wynosi 8 900 kg.

Model 20 stopowy jest mobilnym, solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem. Zbudowany jest z wytrzymałej stali Corten, która zapewnia jego trwałość i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga kontenera jest zaś płaska i metalowa. 

Kontenery Off Shore można ze sobą łączyć tworząc modułową przestrzeń magazynową. Istnieje też możliwość zamontowania z nich instalacji elektrycznej i dodatkowych zabezpieczeń. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także przeprowadzić w nim potrzebne modyfikacje. Zaletą ich jest także długi czas eksploatacji, dzięki czemu mogą służyć przez kilkadziesiąt lat.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako pomieszczenie magazynowe. Produkt dostępny jest w podstawowych kolorach z palety RAL.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 80 dni roboczych.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu