Kontenery - Eco Containers

Kontenery 45’HCRF Palletwide

Kontener chłodniczy 45’HCRF Palletwide

Kontener chłodniczy 45’HCRF Palletwide

Wymiary zewnętrzne

długość 13716 mm x szerokość 2556 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 13303 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2575 mm

Pojemność

83,1m³/33 europalety

Ładowność

27 550 kg

Waga

6 450 kg

Kontener chłodniczy 45’HCRF Palletwide to najpojemniejszy typ kontenera dostępny na rynku. Jest on wyższy o 30cm (High Cube) oraz szerszy o 12cm co zapewnia dużą pojemność. Kontener nosi na sobie ślady zużycia lecz jest w pełni sprawny wraz z zasilającym go agregatem. Ma on 13,7 metra i mieści w środku 33 europalety przy maksymalnej ładowności wynoszącej 27 550 kg.

Towary są chronione przez zepsuciem dzięki zasilającemu kontener agregatowi marek: Carrier bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej.

Kontener 45’HCRF Palletwide jest mobilną chłodnią, która zapewnia stałe warunki termiczne towarom znajdującym się wewnątrz. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze jest typu płaskiego co oznacza, że towar należy ładować na paletach, aby zapewnić sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. 

Kontenery używane możemy także odnawiać na życzenie klienta. W skład tego wchodzi piaskowanie skorodowanych elementów oraz odmalowanie, dzięki czemu zyskuje on dawny blask i świeżość. W kontenerach 45’HCRF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu