Kontenery - Eco Containers

Kontenery 40’HC Izoterma

Kontener chłodniczy 40’HC Izoterma

Kontener chłodniczy 40’HC Izoterma

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 11584 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2552 mm

Pojemność

67,7m³/23 europalety

Ładowność

29 280 kg

Waga

4 720 kg

Kontener 40’HC Izoterma to model podwyższany o 30cm od kontenera standardowego, który dzięki temu może zmieścić bardziej przestrzenne towary. Nie posiada on agregatu chłodniczego bądź jest on niedziałający. Został on także odnowiony, dzięki piaskowaniu i ponownemu odmalowaniu, zyskując tym samym atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Kontener mierzy 12 m długości, mieści w sobie 23 europalety, a maksymalna jego ładowność wynosi 29 280 kg.

Kontener ma za zadanie ochronę ładunków przed nagłymi zmianami temperatury. Towary w jego wnętrzu reagują na nie wolniej dzięki odpowiedniej izolacji. Jest on solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze ma typ gretting (wzdłużnych żebrowań), dzięki czemu towar można ładować w pudełkach.

W kontenerach 40’HC Izoterma można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model można przewieźć autem z dźwigiem HDS oraz w pojedynkę na 12 metrowej naczepie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu