Kontenery - Eco Containers

Kontenery 2x40’HCRF Super Store – nowy

Kontener chłodniczy 2x40’HCRF Super Store – nowy

Kontener chłodniczy 2x40’HCRF Super Store – nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 12192 mm x szerokość 4950 mm x wysokość 2896 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 12032 mm x szerokość 4791 mm x wysokość 2552 mm

Pojemność

141,0m³/51 europalet

Ładowność

25 870 kg / 1 moduł

Waga

4 770 kg / 1 moduł

Kontener chłodniczy modułowy 20x40’HCRF Superstore to model kontenera uzyskany dzięki połączeniu dwóch kontenerów chłodniczych. Daje on ogromne możliwości dzięki swej przestrzeni ładowniczej, która pozwala na załadowanie znacznej ilości towarów. Kontener Super Store nie posiada ścianek działowych dzięki czemu w łatwy sposób można operować ładunkiem przy załadunku bądź rozładunku. Jest to produkt stworzony z połączenia nowych kontenerów 40 stopowych po jednej podróży morskiej od producenta. W kontenerze Super Store zmieści się 51 europalet, a maksymalna jego ładowność wynosi 25 870 kg/ 1 moduł.

Kontener 40’HCRF Super Store to mobilna chłodnia, która świetnie sprawdzi się przy produktach potrzebujących stabilnych warunków. Jest to możliwe dzięki zasilającemu go agregatom marki: Starcool bądź Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy pory roku.

Kontener Super Store powstały z połączenia dwóch kontenerów to najmniejszy wariant chłodni modułowej. Przestrzeń chłodni można zwiększać dodając kolejne moduły uzyskując dzięki temu przestrzeń składającą się, np. z 5 lub 5 połączonych ze sobą kontenerów chłodniczych. Ściany kontenera są zbudowane warstwowo i wypełnione pianką poliuretanową, która zapewnia doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. W kontenerze występuje także podłoga typu płaskiego, dzięki czemu towar należy ładować na paletach, zapewniając sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze.

W kontenerach 40’HCRF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor, a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak np. najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu