Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’ Izoterma – używany

Kontener chłodniczy 20’ Izoterma – używany

Kontener chłodniczy 20’ Izoterma – używany

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5458 mm x szerokość 2290 mm x wysokość 2288 mm

Pojemność

27,4m³/10 europalet

Ładowność

20 950 kg

Waga

3 050 kg

Kontener 20’ Izoterma jest kontenerem zaliczanym do kategorii kontenerów chłodniczych, który nie posiada agregatu chłodniczego bądź jest on niedziałający. Kontener ten jest odnowiony, dzięki piaskowaniu i ponownemu odmalowaniu, dzięki czemu posiada odświeżony wygląd zewnętrzny. Ma on 6 m, mieści w sobie 10 europalet, a maksymalna jego ładowność wynosi 20 950 kg.

Kontener ma za zadanie ochronę ładunków przed nagłymi zmianami temperatury. Towary w jego wnętrzu reagują na nie wolniej dzięki odpowiedniej izolacji. Jest on solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Podłoga w kontenerze ma typ gretting (wzdłużnych żebrowań), dzięki czemu towar można ładować w pudełkach.

W kontenerach 20’RF można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu