Kontenery - Eco Containers

Kontenery 20’ Blastfreezer - nowy

Kontener chłodniczy 20’ Blastfreezer - nowy

Kontener chłodniczy 20’ Blastfreezer - nowy

Wymiary zewnętrzne

długość 6058 mm x szerokość 2438 mm x wysokość 2591 mm

Wymiary wewnętrzne

długość 5458 mm x szerokość 1810 mm x wysokość 2288 mm

Pojemność

22,3m³/7 europalet

Ładowność

20 620 kg

Waga

3380 kg

Kontener chłodniczy 20’RF Blastfreezer to model przeznaczony do mrożenia szokowego produktów. Jest on produktem fabrycznie nowym, po jednej podróży morskiej od producenta. Kontener mierzy 6 m i mieści w sobie 7 europalet przy maksymalnej ładowności 20 620 kg.

Mrożenie szokowe towarów uzyskuje on dzięki dwóm agregatom zasilającym kontener marki Thermoking, które zapewniają temperaturę w zakresie od -30°C do 30°C, niezależnie od warunków zewnętrznych, czy strefy klimatycznej. Agregaty te są ciche i zapewniają wysoką efektywność mrożenia.

Kontener Blastfreezer jest solidnym, trwałym, a do tego bezpiecznym kontenerem, który dzięki swojej mobilności może być w każdej chwili przewieziony na nowe miejsce. Zbudowany jest z wielowarstwowych paneli typu „Sandwich” wypełnionych pianką poliuretanową, które zapewniają doskonałą izolację i ochronę ładunków przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. W kontenerze występuje podłoga typu płaskiego, co oznacza, że towar wewnątrz musi być łądowany na paletach aby zapewnić sprawny przepływ chłodnego powietrza w kontenerze. 

W kontenerach 20’ Blastfreezer można zamontować instalację elektryczną i dodatkowe zabezpieczenia. Na życzenie klienta kontener możemy odmalować na wybrany kolor a także usprawnić przez dodanie akcesoriów takich jak najazd.

Kontener świetnie sprawdza się na co dzień zarówno w transporcie morskim i lądowym oraz jako chłodnicze pomieszczenie magazynowe. Pojedynczy model można przewozić autem z dźwigiem HDS. Co więcej, na jednej, 12-metrowej naczepie, zmieszczą się dwa 6-metrowe kontenery blastfreezer jednocześnie. Jest on dostępny zarówno w ofercie sprzedaży jak i na wynajem.

Szybki czas dostawy

Szybki czas dostawy

Sprawdzona jakość

Sprawdzona jakość

Organizacja transportu

Organizacja transportu